Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaTechnologijosDEI atsakas: gaukite naujausią informaciją apie naujausius teisinius ir įmonių iššūkius

DEI atsakas: gaukite naujausią informaciją apie naujausius teisinius ir įmonių iššūkius


Didysis atšaukimas jau čia. Ši frazė reiškia, kad „Big Tech“ pradėjo mažinti kai kurias įvairovės, teisingumo ir įtraukties (DEI) programas, kurios buvo įgyvendintos netrukus po George'o Floydo nužudymo. Visai neseniai Zoom paskelbė, kad tai atleido DEI komandą. „Google“ ir „Meta“ turi pradėjo grąžinti lėšas jų DEI programas ir finansavimą Black steigėjams toliau panardina. Ieškiniai buvo paduoti Taikosi į DEI programas, priversdamos įmones dabar slėpti savo įtraukimo pastangas, kol jos yra milijardieriai ginčijasi dėl X apie tai, ar DEI iniciatyvos yra diskriminacinės, ar ne.

Akivaizdu, kad šie metai bus lūžio taškas DEI, ypač valstybėse toliau drausti teigiamų veiksmų priemonių ir tuoj pat prezidento rinkimai. Čia pateikiamos visos istorijos, kurias reikia perskaityti, kad būtumėte informuoti apie naujausius technologijų pokyčius, susijusius su nuolatine DEI reakcija.

Šis sąrašas bus atnaujintas, todėl tikrinkite dar kartą.

Skaitykite apie AAER vs Fearless Fund ieškinį

2023 m. rugpjūčio mėn. Amerikos lygių teisių aljansas (AAER), kurį įkūrė Edwardas Blumas, žmogus, padėjęs panaikinti teigiamus veiksmus švietimo srityje, pateikė ieškinį rizikos fondui Fearless Fund dėl verslo siūlymo. dotacijos juodaodėms moterims. AAER teigė, kad dotacija diskriminuoja baltųjų ir Azijos Amerikos steigėjus. Fondas ir AAER yra nagrinėja bylą teismeo šiuo metu „Fearless Fund“. yra uždrausta nuo dotacijų skyrimo daugiau juodaodžių moterims.

Įjungta InstagramasArian Simone, fondo generalinis direktorius, sakė, kad ieškinys yra finansiškai nukentėjo fondas, nes prarado milijonus galimų įsipareigojimų ir susidūrė su darbuotojų mažinimu, mažu grynųjų pinigų srautu, brangiomis teisinėmis sąskaitomis ir grasinančiomis laiškais. Tačiau ieškinio poveikis gali būti daug gilesnis nei tik vienas fondas ir gali turėti įtakos visoje ekosistemoje.

Tačiau Fearless Fund nėra vienintelis, kuriam iškelta byla. Smulkaus verslo administracija, mažumos verslo plėtros agentūra ir dar mažesnės įmonės, tokios kaip Hello Alice yra nukreipti ir padavė į teismą dėl bandymo įgyvendinti įvairias dotacijų schemas.

Skaitykite, ką kritikai sako apie DEI

Retorika prieš DEI smarkiai išaugo. Daugelis žinomų įmonių, tokių kaip Elonas Muskas, Peteris Thielis ir „Y Combinator“ įkūrėjas Paulas Grahamas, pasisakė prieš DEI, o tik keletas, pavyzdžiui, Markas Cubanas, išreiškė jai palaikymą. Šis susiskaldymas išliks ir tik gilės, kai milijardieriai ir toliau naudos savo galią ir įtaką išgirsti jų nuomonę.

Tuo pačiu metu yra daug tokių, kurie iš tiesų bando keistis ir tapti labiau įtraukiantis. Tačiau pokyčiams reikia laiko, o kai kurie pažadai nebuvo įvykdyti.

Skaitykite, kaip vyriausybės tvarko DEI

Kalifornija praėjusiais metais priėmė įstatymo projektą, pagal kurį netrukus bus reikalaujama, kad valstybės rizikos kapitalo įmonės tai padarytų atskleisti įvairovės suskirstymą steigėjų jie grįžta. Kai kurie įstatymą skelbia kaip pažangą žinomoje neskaidrioje pramonėje.

Tačiau Kalifornija yra ne vienintelė valstybė, siekianti spręsti įvairovę. Masačusetsas siekia priimti įstatymo projektą, kuriuo darbo vietos įstatymai būtų taikomi rizikos pramonei; Niujorko rizikos įmonės neoficialiai susirinko sukurti aljansą siekiant paremti įvairovę. Šios iniciatyvos apima jaudulį, bet ir tam tikrų dvejonių.

Rep. Emanuelis Cleaveris, kuris yra vienas iš Kongreso „Black Caucus“ pirmininkų, bandė Kongrese priimti įstatymo projektą, kuriuo būtų dotacijų investavimas skaidresnis. Jis susidūrė su kliūtimi ir sakė, kad kelios šalies švietimo įstaigos buvo visiškai „bjaurios“ jo ir jo pastangų atžvilgiu.

DEI tapo pagrindine raudonųjų valstijų problema, nes daugelis ėmėsi uždrausti teigiamų veiksmų priemones. Daugelis technologijų centrų iš tikrųjų yra tik mėlyni miestai, ty liberalesnės pakraipos miestai raudonose arba konservatyvesnėse valstijose. Tai yra Talsa, Atlanta, Majamis ir Ostinas, ir visi jie yra padėti padaryti technologijas prieinamesnes žmonėms už įlankos zonos ribų. Bet ar juos valdančios valstybės įdės durklą į visą tą pažangą?

Pavyzdžiui, gubernatorius Ronas DeSantis yra lyderis priimti anti-DEI priemones. Nuo knygų uždraudimo iki kalbos apribojimų jis taip pat yra vienas iš nedaugelio valdytojų, siekiančių investuoti į ESG, siūlydamas žingsnį, kuris galėtų paveikti įvairius Floridos valstijos fondų valdytojus.

Ant nacionaliniu lygiuKongreso „Black Caucus“ (CBC) ėmėsi daugiau sužinoti apie tai, kas vyksta technologijų srityje. Neseniai ji parašė laiškus OpenAI ir Darbo departamentui, kad sužinotų, kaip technologijų pramonė šiuo metu siekia paremti juodaodžius talentus.

OpenAI iš tikrųjų padarė atsiliepti CBC, ir mes sužinojome, kas nutiko toliau.

Skaitykite naujausius DEI finansavimo duomenis

„Black“ steigėjų finansavimas ir toliau mažėjo nuo 2020 m., o pernai nesiskyrė.

Skaitykite DEI vaizdą iš užsienio

Pramonės užsienyje žiūrėti į valstijas, įskaitant tai, kaip elgiamasi su marginalizuotais steigėjais. Gaukite naujausią informaciją apie tai, kaip pasaulinės rizikos ekosistemos elgiasi su DEI ir ką ji sako apie pažangą JAV

Prancūzija yra žinoma sudėtinga juodųjų įkūrėjų ekosistema. Sužinokite, kaip šalis naršo viename nepermatomiausių įvairiaspalvių žmonių kraštovaizdžių.

Tuo tarpu JK padarė daug progresas apie „Black“ įkūrėjų finansavimas.

Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita