Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaLaisvalaikisĮspūdžiai iš tarptautinio festivalio „Kontakt“

Įspūdžiai iš tarptautinio festivalio „Kontakt“


Naujienos

2024 birželio 3 d.

Savaitė Torunėje teatro žmonėms prabėgo kaip neišdildoma akimirka, kurią vainikavo birželio 1 ir 2 dienomis tarptautinio festivalio „Kontakt“ publikai“ rodytas režisieriaus R. Wilsono kūrinys „Dorianas“. Atsakomybė, jaudulys, nuotykiai, pažintys, bendravimas, susitikimai – didelių emocijų puokštė, kurią papildo 900 vietų kongresų centro ,,Jordanki“ salėje netylančios publikos ovacijos, skirtos spektaklio kūrėjams. Šis spektaklis unikalus tuo, kad visi, stebintys prie scenos vyksmo, yra šio preciziško, tikslaus scenos s kūrinio-paveikslo dalis.

Visus aplankė susitikimo su maestro Robertu Wilsonu džiaugsmas ir atsakomybė, kuris savo skvarbiu žvilgsniu stebėjo spektaklius. Vyko susitikimas su žiniasklaida, didelio susidomėjimo sulaukė R. Wilsono ir aktorių Manto Zemlecko bei D. Svobono susitikimas su festivalio publika. Spektaklį iš visos širdies naujoje scenoje įkurdino 38 NKDT žmonių grupė ir režisieriaus Roberto Wilsono bendrakūrėjai: scenografijos bendraautorė Stephanie Engeln, režisūros bendraautorė Ann-Christin Rommen, šviesų dizaino bendraautorius Marcello Lumaca. Ši išvyka paliudijo, kad viskas įmanoma, o meno kalba – pati unikaliausia.

NKDT atstovų nuotraukų albumasSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita