Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė Būsimus Kauno studentų pasitiks modernizuota Studentų gatvė

Kauno miesto savivaldybė Būsimus Kauno studentų pasitiks modernizuota Studentų gatvė


Ateinančius mokslo metus KTU studentų miestelis pasitiks dar atsinaujinęs – įvykęs miesto savivaldybės ir KTU atstovų susitikimas simbolizavo Studentų gatvės atnaujinimo darbų pabaiga.

Su savivaldybės vadovais susitikę Kauno technologijos universiteto (KTU) vadovai ne tik apžiūrėjo modernėjantį universiteto miestelį, bet ir aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes. Pasak KTU rektoriaus Eugenijaus Valatkos, Kaunas ir toliau pateisina studentų miesto vardu.

„Nenuostabu, kad Kaunas – studentų miestas, nes čia ir Studentų gatvę. Kalbant apie rimtai, studentai – bet kurio miesto ateities garantas. Norime, kad jie čia baigtų studijos ir įsikurtų – tam kartu su miestu dedame visas pastangas, nuolat gerindami ne tik studijų kokybę, bet ir visą KTU studentų miestelio infrastruktūrą. Modernizuoti bendrabučiai, laboratorijų centras „M-Lab“, nauja biblioteka – tik keletas mūsų projektų. Labai džiugu, kad šioje strateginėje kryptyje KTU ir miesto vizijos sutampa: mes rūpinamės studentai, o miesto rūpinasi, kad jiems čia būtų gera gyventi“, – pabrėžė rektorius.

Jo teigimu, išskirtiniai Kauno projektai kaip „Žalgirio“ arenos baseinas, atnaujintas futbolo stadionas, neužilgo atsidarysianti „Mokslo sala“, būsimi koncertų ir konferencijų rūmai ant Nemuno kranto Kauną daro išskirtine vieta, kurioje norisi likti ir įsikurti.

Pasak Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio, KTU studijuoja būsimi technologijų lyderiai, o miestas siekia padaryti viską, kad jie rastų savęs vertas darbo vietas.

„Norisi, kad šis jaunimas pasiliktų čia ir kurtų ateities Kaune. Ne mažiau svarbi ir studijų aplinka, nes tai gražiausi jaunystės metai. Universitetas sparčiai modernėja, tvarkosi. Džiaugiuosi, kad prie to prisidėjo ir miestas: dabar, kai šalia atnaujintos gatvės sužaliavo beveik pusantro šimto sakurų, studentų miestelyje bus tikrai jaukiai“, – akcentavo V. Matijošaitis.

KTU „M-Lab“ įvykusiame susitikime savivaldybės atstovams rektorius įteikė paveikslą, kuriame įrėmintos dvi nuotraukos. Pirmoji – KTU studentų miestelio gimimas septinto dešimtmečio pabaigoje, o antroji – vaizduojanti tai, kaip iš tos pačios perspektyvos atrodo atsinaujinusi Studentų gatvė šiemet.

Mažiau nei metus trukusi gatvės rekonstrukcija visiškai gatvės vaizdas – čia buvo įrengtai naujius surinkimo trapai, atnaujintas šaligatvis, įrengtas dvi žiedinės sankryžos, nutiesti dviračių takai, atnaujintas apšvietimas.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita