Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė „Kauno kultūros mugė 2024“ kviečia Lietuvos kultūros bendruomenę kartu...

Kauno miesto savivaldybė „Kauno kultūros mugė 2024“ kviečia Lietuvos kultūros bendruomenę kartu atnaujinti


Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno menininkų namų organizuojama „Kauno kultūros mugė“ kviečia kultūros organizaciją, iniciatyvą, bendruomenes, projektus ir kitus kultūros laukos iš visos Lietuvos susipažinti ir atstovauti kartu siūlo kultūros. Šiais metais mugė vyks rugsėjo 6–7 d. dienomis Nepriklausomybės aikštėje.

„Kaip ir kasmet, mugė siekia supažindinti kauniečius ir miesto svečius su kultūrinėmis veiklomis vykstančiomis mieste, rudens sezono naujienomis, taip pat praplėsti kultūros organizacijų bei iniciatyvų auditorijas, suaktyvinti paslaugų kultūros ir produktų pardavimus. 2024-ųjų metų naujiena, kad į „Kauno kultūros mugę“ planuojama pakviesti 32 dalyvius ne tik iš Kauno, bet ir kitų Lietuvos miestų! Dalyviams bus suteikta galimybė dalyvauti mugėje, scenos programoje bei menininkų, kuriančių Kaune, portfolio peržiūrose,“ – apie renginį plačiau komentavo „Kauno kultūros mugės“ vadovė ir Kauno menininkų namų kultūros partnerių koordinatorė Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė.

Kai sezono naujienos netelpa paviljone

Kultūros lauke veiklos veiklos organizacijos ir iniciatyvos turės unikalią galimybę visuomenę supažindinti su savomis ne tik mugės stenduose, bet ir scenoje. Čia laukiami teatro, šokio, muzikos ir kiti pasirodymai, knygų ar kitokio turinio pristatymai bei įvairios visuomenę įtraukiančios dirbtuvės, žaidimai ir kitos veiklos, kurios netelpa paviljone.

Prieš kiekvieną pasirodymą, atlikėjai ar pristatantys mugės galės prisistatyti trumpame, dešimties minučių, interviu. Visa scenos programa bus tiesiogiai transliuojama per Kauno menininkų namų internetinį radiją.

Pokyčiai: vietoje vizitų programos pažintis su Kaune kuriančiais menininkais

„Kauno kultūros mugė“ keičia tris metus vykusios vizitų programos formatą ir šiems kviečia į kylančių menininkų(-ių), kuriančių Kaune, portfolio peržiūrą. Ši renginio dalis skirta tik kultūros lauko profesionalams. Jos tikslas – supažindinti Lietuvos kultūros organizacija ir iniciatyva su įvairių sričių kylančiais menininkais ir menininkėmis, bei skatinti tinklaveiką ir bendradarbiavimą.

„Nuo šių pradžios Kauno menininkų namai, siekdami stiprinti meno kūrėjų ir darbuotojų lauką Kaune, inicijuoja menininkų ir kultūros vadybos profesionalų susitikimų ciklą „Pasimatymai“. Jau esame subūrę stiprią kultūros organizacijų bendruomenę, kuri matome sulaukia ir palaiko ir pristatyti pačius menininkus bei kūrėjus. Tikimės, kad ne tik naudingos žinios, perduotos susitikimų cikle, bet ir portfolio peržiūros, skirtos savo kūrybos pristatymui, stiprins kylančių menininkų bendruomenę Kaune, bei bus naudingos turinio ieškančioms kultūros organizacijoms,“ – pasakojo V. Mašanauskaitė-Rinkšelė.

Portfolio peržiūra 20 atrinktų metu įvairių sričių kylančių menininkų(-ių) pristatys savo kūrybą kultūros organizacijoje ir iniciatyvose iš visos Lietuvos. Vienam pristatymui autobusu skirtos 10-15 min. Dalyvaujančios organizacijos ir iniciatyvos vieną pristatymą gali stebėti tuo pačiu metu.

Registracijos į „Kauno kultūros mugę“ formą galite rasti čia.

Registracija atvira iki gegužės 15 d. Su atrinktais dalyvių organizatoriai susisieks gegužės 31 d.

Registracija yra bendra į visas veiklas.

„Kauno kultūros mugę“ organizuoja BĮ „Kauno menininkų namai“. Finansuoja Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Kauno menininkų namų informacijaSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita