Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė Kviečiame dalyvauti pirmajame Pilietiškumo egzamine

Kauno miesto savivaldybė Kviečiame dalyvauti pirmajame Pilietiškumo egzamine


Ką reiškia būti pilietišku ir kaip prie valstybės gynybos ir gerovės galiu padėti jau dabar? Tai labai dažnai užduodami klausimai dabartiniame geopolitinių iššūkių kontekste, todėl Krašto apsaugos ministerija (KAM) kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM pirmąkart organizuoja plačiajai visuomenei skirtą Pilietiškumo egzaminą!

Gegužės 14-ąją, Pilietinio pasipriešinimo dieną, kviečiame visus Jūsų savivaldybės ar rajono bendruomenės narių skirti laiko pasitikrinti savo žinias apie pilietybę, valstybės gynybą, mobilizaciją ir kitas svarbias temas. Egzaminas vyks nuotoliniu būdu interneto svetainėje www.PilietiskumoEgzaminas.lt.

ką žinoti?

  • Egzaminas vyks gegužės 14 d. nuo 8 iki 18 val. Lietuvos laiku. nuotraukų galite jau dabar interneto svetainėje PilietiskumoEgzaminas.lt.
  • Egzaminas bus sudarytas iš 30–40 uždarų ir vieno atviro klausimo. Preliminarus egzamino sprendimo laikas – iki 40 minučių.
  • Dalyviai pagal registraciją bus skirstomi į šešias kategorijas: moksleiviai (9–12 kl.), studentai, NVO, verslo atstovas, pasaulio lietuvių bendruomenės atstovas bei plačiosios visuomenės – žingeidžių piliečių kategorija. Klausimai visiems dalyviams bus vienodi.
  • Teisingi atsakymai po Pilietiškumo egzamino bus pasiekiami minėtoje interneto svetainėje, o užsiregistravę dalyviai juos gaus ir nurodo el. paštu.
  • Geriausiai kiekvienoje dalyvių daugiausia pasirodžiusiųjų laukia individualūs prizai – išmanieji laikrodžiai, o gausiausiai dalyvavusios 4-ios organizacijos – mokykla, universitetas, NVO bei verslo organizacija – gaus ir komandinius prizus. Nugalėtojai bus paskelbti per 3 dd, apdovanojimai vyks gegužės 29 d. Vilniuje. Plačiau – egzamino taisyklėse.
  • Norite pasiruošti? Svarbiausia informacija mobilizacijos, pilietinio pasipriešinimo ir priimančiosios šalies klausimais prieinama e. platformoje MobilizacijosMokykla.lt. Orientuoti padeda ir Krašto apsaugos ministerijos interneto svetainė „Koks tavo vaidmuo valstybės gynyboje?“ https://pasipriesinimas.kam.lt pateikiama informacija.

Gegužės 14-ąją Pilietiškumo egzaminą kviečiame dalyvauti visus, mylinčius savo šalį ir norinčius tapti geresniais jos piliečiais!

Stebėkite informaciją:Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita