Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė „UžmESk akį“ į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius

Kauno miesto savivaldybė „UžmESk akį“ į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius


Ar žinote, kad Lietuvoje gaminamos sistemos su inovatyviu silicio karbido variklio valdikliu? Ji leis inovatyvų vartų pritaikyti ne tik vilkikams ir kitam komerciniam transportui, bet ir autobusams, žemės ūkiui, statybų technikai ar net laivams.

Taip pat ar žinai, kad pirmoji elektros įkrovimo stotelė buvo įkurta dar 2011 m.? Visų šių (ir dar daugelio kitų) inovacijų kūrėjai ir savininkai yra komerciniam transportui sistemos gaminanti „Elinta motors“. Jų sukurti produktai naudojasi tokius pasaulinius ženklus kaip „Iveco“, „Mercedes Sprinter“, MAN, VW bei kiti.

Dar šio ženklo išskirtinumas yra jo savininkas bei įkūrėjas – Vytautas Jokužis. Jis mielai dalinasi patirtimi, įžvalgomis, o į jo skaitomus pranešimus susirenka šimtai žmonių.

šį kartą kviečiame užsukti į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius bei išvysti, kaip gimsta ateities inovacijos. Užtikriname, kad bus be galo įdomu, nes susitiksime su pačiu įkūrėju – Vytautu Jokužiu!

Žmonių kiekis – ribotas, todėl registracija – būtinas.

Renginio dienotvarkė:

11.00 – Dalyvių pasitikimas

11.15 – Elinta Motors pristatymas

12.00 – Ekskursija po įmonę

12.40 – Kavos pertrauka

13.30 – Pabaiga

Renginio vieta: Elinta Motors, Terminalo g. 5, Biruliškės., Kauno raj.

Registracija: https://forms.gle/VppuRnQWBZtvpwWw7

Trumpai apie renginių ciklą „UžmESk akį“:

Gegužės mėnesį kviečiame švęsti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20 metų sukaktį ir atverti 20 įspūdingų objektų 10 Lietuvos apskričių. Savo įmonių ir įstaigų atvers tiek viešojo, tiek ir privačių sektorių atstovai, sėkmingai pasinaudoję ir besinaudojantys ES investicijų suteikiamomis galimybėmis. Renginių ciklas vyks gegužės mėn 17–birželio 1 dienomis.

Šiuos tris savaitgalius kviečiame ne tik „užmesti akį“ į projektus, bet ir dalyvaujati įtraukiančiose veiklose, edukacijose ir ekskursijose. O kartu su lankomu objektu nepamirškite miesto ar apskrities įdomiaus objekto. Susipažinkime su Lietuva iš naujo!

Renginio organizatorius: CPVA.

Renginį finansuoja Europos Sąjunga.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita