Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaTechnologijosNaujosios „Kobo“ elektroninės skaityklės yra šalutinio lygio, kurias dauguma gali praleisti (su...

Naujosios „Kobo“ elektroninės skaityklės yra šalutinio lygio, kurias dauguma gali praleisti (su viena išimtimi)


Kobo prieš kelias savaites išleido keletą naujų elektroninių skaitytuvų: puikių „Libra 2“ ir spalvotų versijų. Klarataip pat an atnaujinta vienspalvė versija pastarųjų. Tačiau išbandęs juos visus, galiu pasakyti, kad daugumai vartotojų nėra jokios priežasties keisti.

Pirma, spalvoti leidimai. Aš laukiau spalvotų elektroninio popieriaus ekranų, atrodo, pusę savo gyvenimo, ir jie dar nepasiekė tokio gyvybingumo, kokio norėčiau, kad galėčiau tikrai mėgautis komiksais ir svetainėmis juose. Taip vis dar yra su Clara Color ir Libra Colour.

Šiuose įrenginiuose naudojamas naujausias „E Ink“ „Kaleido 3“ ekranas, ir tikrai viskas pasikeitė nuo to, ką matėme prieš 10 metų. Tačiau paprastas faktas yra tas, kad spalvų atkūrimas vis dar nėra puikus. Geriau nei bet kada… bet prastas, palyginti su beveik viskuo kitu.

Man neaišku, kodėl 6 colių įrenginyje, kurio dydis yra maždaug minkšto popieriaus viršelis, reikia spalvų. Bandžiau perskaityti keletą komiksų, bet tekstas tiesiog per mažas, o mastelio keitimas ir slinkimas per gremėzdiškas. O spalvos, nors ir yra, išplaunamos kiekviename atspalvyje. Galbūt vaikiška knyga?

Dabar noriu suteikti kreditą ten, kur reikia mokėti: Ekrane rodoma daug įvairių spalvų – ypač ištyriau vieną skydelį, kuriame buvo keli skirtingi, bet panašūs mėlynos atspalviai (ne žemiau esantis), ir galėjau juos atpažinti skaitytuve beveik taip pat, kaip įprastame LCD ekrane. Jie tikrai prisotinti, bet jie yra.

Muarė ir slapyvardžiai yra mažiau matomi asmeniškai, bet jūs suprantate.
Vaizdo kreditai: TechCrunch

Ši kritika vienodai tinka ir didesniems „Libra Colour“ – naujausiam asimetrinių 7 colių įrenginių su puslapio pasukimo mygtukais linijoje. Šis papildomas colis suteikia maždaug tiek papildomo skaitomumo, kiek tikitės – šiek tiek – bet pats ekranas nesiskiria.

Galbūt galvojate: kodėl gi nepasirinkus tos spalvos, kad turėtumėte pasirinkimą? Juk vis tiek galite skaityti įprastas knygas. Taip, bet… deja, spalvotas sluoksnis iš tikrųjų pablogina juodos ir baltos spalvos turinį.

Lyginau „Clara Color“ ir „BW“ greta – ir šiuo klausimu metukų Clara 2E Aš sėdėjau aplinkui. Nors jie visi yra nominaliai vienodos skiriamosios gebos, spalva atrodo taip, tarsi ant jos būtų tamsus sluoksnis, šiek tiek patamsinantis visą ekraną ir dėl to sumažinantis kontrastą.

Tai nėra tik nedidelis dalykas, kurį pastebi tik mikroskopu. Tai tikrai akivaizdu. Spalvoti ekranai yra silpnesni ir sunkiau įskaitomi. Bandžiau ir nepavyko to užfiksuoti nuotraukose, bet patikėkite manimi, tai neabejotinai žingsnis žemyn.

Todėl aš tiesiog negaliu niekam rekomenduoti spalvotų šių skaitytuvų versijų, nebent turite konkretų naudojimo atvejį, kai spalvos ir šiek tiek pablogėjusi skaitymo patirtis nėra didelė problema.

Kalbant apie „Clara BW“, tai iš esmės yra naujoji numatytoji rekomendacija, kurią pateiksiu – ne todėl, kad ji gerokai pranoksta mano skaitytuvą „Clara 2E“, bet todėl, kad siūlo nedidelius patobulinimus už 10 USD mažesnę kainą.

Naujoje šio labai paprastos formos versijoje yra šiek tiek atnaujintas „Carta 1300“ serijos ekranas, kuris gali pasigirti šiek tiek geresniu kontrastu ir puslapio vartymo greičiu. Išbandytas su 2E, pastebėjau, kad jis yra pastebimai greitesnis, kai greitai bakstelėja per puslapius, bet nepastebimas įprastai naudojant. Kalbant apie aiškumą ir kontrastą, jie buvo maždaug lygūs mano akiai, su nedideliu pranašumu naujajam įrenginiui. Mano mėgstamiausia ypatybė yra ta, kad jis nesugenda, kai pusę laiko prijungiu prie kompiuterio, tai yra Clara 2E įprotis, kurio atsisakiau taisyti.

Taigi iš tikrųjų gausite, mano manymu, praktiškiausią elektroninę skaitytuvą rinkoje, tik už 130 USD, o ne 140 USD. Jokių skelbimų, įkelkite savo šriftus ir dokumentus, integruota bibliotekos programa, daug vietos žaisti ir įsilaužti. Tačiau, jei turite „Clara 2E“ ar net „Clara HD“, nemanau, kad atnaujinimas to vertas. Tipo kokybė per pastaruosius kelerius metus nepagerėjo.

Kaip ir anksčiau, rekomenduoju įsigyti jų dirbtinės odos „miego dangtelį“, kuris apsaugo jūsų įrenginį nuo įprastų įbrėžimų ir susilanksto į puikų stovą. Rekomenduoju Cayenne Red spalvą, kad jos niekada neprarastumėte. Patikėkite, džiaugsitės išleidę 30 USD.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita