Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪS„Nerk į teatrą“ festivalyje – šeimų savaitgalis

„Nerk į teatrą“ festivalyje – šeimų savaitgalis


Gegužė dovanoja daug gražių švenčių – gegužės 15 dieną minime Tarptautinę šeimos dieną, o gegužės 17 d. – Vaiko dieną. Dėl to festivalio „Nerk į teatrą“ gegužės 18, 19 dedikuojamas šeimai. Šiomis dienomis lauksime tėvelių su kūdikiais, senelių, močiučių ir anūkėlių, jau ūgtelėjusių smalsuolių. Žiūrėsime spektaklius, žaidime pasaką, vyks stalo žaidimų vakaras ir dar daug smagių užsiėmimų. Programa – labai plati, tad skubėk išsirinkti!

BORKA (Vengrija) Spektaklis nuo 0 iki 5 metų

Pirmąjį spektaklį vaiko gyvenime dažniausiai vaidina mama. Ji yra pagrindinis herojus, pasakojantis, linksmintis, kviečiantis žaisti – nuo ​​ryto iki vakaro. Vengrų teatro trupės Káva Dramos spektaklis „Borka“ kviečia pasisemti tokio žaidimo idėjų. Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. festivalis „Nerk į teatrą“ laukia labiausiai mažiausių žiūrovų – žaiskime kartu.

Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. Rūtos salė / Bilietai

Edukacija „Žaidžiame pasaką“

Edukacinės teatro dirbtuvės šeimoms su NKDT aktore Ugne Žirgule

Pasaka – tai neišmatuojamos išmonės pasaulis, kuris visada stebina, įtraukia, moko. Geriausias būdas tyrinėti ir patirti tą stebuklingą pasakos pasaulį – žaidimą. O teatras –tikrų tikriausia žaidimų erdvė. Čia kiekvienas gali tapti pasakos herojumi, pakliūti į kiekvieną situaciją, susidurti su kliūtimi, taip pat ir pasiekti savo tikslą. Ši patirtis padeda suprasti pasaulio sudėtingumą, išmokti kūrybiškai vertinti gyvenimo reiškinį, pastebėti aplinkinius žmones, padėti, spręsti problemas, būti drąsiems, aktyviems.

Trukmė – 1 val. Amžius: šeimoms su vaikais nuo 3 m. Bilietai

Gegužės 18 d. 12:30 ir 14:00 val.

Teatras kūdikiams

Edukacinės dirbtuvės su ankstyvojo ugdymo teatru „Šilkaus Pupa“ ir aktore Kristina Savickyte.Gegužės 19 d. 10 ir 12 val. Mažojoje scenoje

„Šilkaus pupos“ teatras kviečia į užsiėmimus 5-24 mėn. mažylius su tėvais. Edukacijos metu kviečiame vaikus ir tėvus įsitraukti į žaismingą pasakos vaidinimą. Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais ir rasti tai, kas tinka būtent jums. Teatrinėmis priemonėmis lavinsime vaizduotę, smulkiąją motoriką, kalbos vystymąsi, artikuliaciją. Užsiėmimuose aktyviai veikia vaikai ir mokosi jų tėvai – tiek iš veiklų kartu, tiek iš diskusijų, pasidalinimų įžvalgomis apie ankstyvąjį ugdymą, kūrybiškumą.

Trukmė – 45 min. Amžius: 5-24 mėn. Bilietai

Stalo žaidimų vakaras „Laikas su šeima“

Vakaras su NKDT Jaunimo taryba ir „Kylančio Kauno“ organizacija

Ar žinai, kad daug stalo žaidimai suartina gerina žmogaus emocinę sveikatą, padeda išlaikyti, plėsti akiratį, lavina reakciją ir net kantrybę? Stalo žaidimų vakaras su šeima yra puiki galimybė smagiai ir kokybiškai praleisti laiką šeimoms su mažamečiais vaikais ir seneliais, jaukioje ir saugioje aplinkoje. Stalo žaidimais pasirūpinsime, bet jei turite savo mėgstamą žaidimą, kviečiame jį pasiimti! Šio vakaro metu išbandyti specializuotų stalo žaidimų! Vieni reikalaus greitos reakcijos, kiti – pamąstymo, o treti – bendradarbiavimas. Kad atmosfera būtų jaukesnė, užkandžiai ir gėrimais bus pasirūpinta, jums reikės atsinešti tik gerą nuotaiką! Taip pat, Jūsų laukia ir simboliniai prizai!

Trukmė – 2 val. Parketinė salė (Kęstučio g. 62)

*Renginys yra nemokamas ir registruotis nereikia, tiesiog, ateik su gera nuotaika ir atsivesk mamą, tėtį, močiutę, smagiausią tetą ar rimčiausią dėdę, ar tiesiog žmogų su kuriuo nori smagiai praleisti laiką kartu!

The post „Nerk į teatrą“ festivalyje – šeimų savaitgalis appeared first on Dramos teatras.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita