Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaTechnologijosRiviano kelias į išlikimą dabar yra nepaprastai aiškus

Riviano kelias į išlikimą dabar yra nepaprastai aiškus


„Rivian“ perėjo nuo „pitch“ režimo prie elektromobilių pardavimo. Ruošdamasi sukūrė elektrinį pikapą ir elektrinį visureigį monstras IPO. Ji gamino elektrinius pristatymo furgonus „Amazon“ ir nori tą patį padaryti kitoms įmonėms. Dabar planuoja parduoti dar pigesnis visureigis dėl to „Rivian“ gali tapti dominuojančiu elektromobilių žaidėju daugelį metų. Ir ji norėjo Gruzijoje pastatyti visiškai naują gamyklą, kurioje būtų gaminama daug šių transporto priemonių.

Turint tiek daug kintamųjų, buvo sunku nuspėti tikslią įmonės ateities formą.

Tai pasikeitė.

Anksčiau ketvirtadienį bendrovė paskelbė a visiškai atnaujinta pirmųjų dviejų plataus vartojimo transporto priemonių versija, pikapas R1T ir visureigis R1S. Jie ne tik technologiškai pažangesni, bet ir „Rivian“ juos supaprastino, siekdama žymiai sumažinti jų kūrimo išlaidas.

Rivianas taip pat neseniai atmetė planą statyti tą gamyklą Gruzijoje kol kas pasirinko dvigubai sumažinti esamą objektą Ilinojaus valstijoje. Šis sprendimas padės bendrovei sutaupyti 2,25 mlrd.

Šie pokyčiai reiškia, kad pirmą kartą nuo įmonė sulaužė slaptumą 2018 m, artimiausia Riviano ateitis iš tikrųjų yra nepaprastai aiški. Bendrovė turi parduoti šias atnaujintas transporto priemones pelningai, kad galėtų išsilaikyti pakankamai ilgai, kad galėtų keliuose patekti į pigesnį masinės rinkos R2 visureigį (ir žavingą R3 variantą, kuris anksčiau šiais metais užvaldė automobilių pasaulį). Ji tiksliai žino, kur tai įvyks, ir žino, ko reikės, kad tai įvyktų.

„Nuo naujausio Rivian žingsnio atnaujinti R1T ir R1S elektromobilius galite pradėti matyti, kaip bendrovė siekia planuoti savo kelią į priekį per „elektrinių transporto priemonių mirties slėnį“, – sakė Corey Cantor, BloombergNEF vyresnysis teisininkas elektromobiliams. laišką „TechCrunch“. „Jei pasiseks, jie gali panaudoti šio proceso vaisius, padidindami R2 ir pasieks masinę rinką, pakeliui į R3.

Kiti EV startuoliai, be abejo, turi sunkesnį kelią per tą „mirties slėnį“.

Paimkite, pavyzdžiui, „Lucid Motors“. Bendrovė turi gerai vertinamą produktą Lucid Air sedane. Tačiau jai sunku rasti „Air“ pirkėjų, o jos generalinis direktorius Peteris Rawlinsonas viešai pripažino nesėkmes rinkodaros srityje. Iki šiol buvo išsiųsta tik apie 12 000 automobilių nuo pirmojo šių metų ketvirčio pabaigos.

„Lucid Motors“ dabar deda daug vilčių į būsimas visureigis „Gravity“.. Ši transporto priemonė turėtų būti patrauklesnė, atsižvelgiant į visureigio formos faktoriaus populiarumą. Tačiau jo sėkmė niekur negarantuota, ypač todėl, kad jo kaina prasideda nuo santykinai didelės kainos – „mažiau nei 80 000 USD“. Ir „Lucid Motors“ reikia, kad „Gravity“ pasisektų, jei tikisi kada nors pasiekti savo planuojamas vidutinio dydžio, masinės rinkos EV.

Kiti EV startuoliai susiduria su daugiau netikrumo. „Canoo“ tiek daug kartų keitė savo verslo modelį, kad dažnai sunku sekti, ką ji planuoja daryti su savo svogūniniais elektromobiliais. 2019 metais. (Šiuo metu planuojama parduoti laivynams ir vyriausybės subjektams.) Faraday Future buvo tiek pat laiko praleidžia kovai su savo savininkais, nes bando parduoti savo prabangų elektromobilį. Fisker yra ant bankroto slenksčio po to, kai susidūrė su didžiuliais elektrinių visureigių pardavimais ir daugybe kokybės bei aptarnavimo problemų.

Rivianui nebus lengva. Bendrovė iš esmės prognozuoja šiemet jokio augimo, palyginti su 2023 m, ir tai prasidėjo nuo plokščios pėdos. Dėl to gali tekti surinkti daugiau pinigų – tai sudėtingas žygdarbis dabartinėje ekonomikoje.

Tačiau bendrovė teigia, kad R1 serijos pakeitimai padėjo jai pasiekti „teigiamą bendrąjį pelną“ iki šių metų pabaigos. Tai didelis dalykas, turint omenyje, kad „Rivian“ vis dar praranda dešimtis tūkstančių dolerių už kiekvieną parduodamą automobilį. Jei „Rivian“ nori išgyventi pakankamai ilgai, kad galėtų pristatyti savo pigesnį masinės rinkos R2, jai tikrai reikia, kad šios atnaujintos transporto priemonės būtų gerai parduodamos.

„Kelias į priekį yra aiškesnis nei prieš metus, nes Rivian išdėstė savo artimiausio laikotarpio planus“, – sakė Cantor. „Tačiau galiausiai ir pelningumas, ir didelės apimties elektromobilių pardavimas yra tai, ko reikia, kad Rivian taptų viena iš šio dešimtmečio EV sėkmės istorijų.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita