Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaTechnologijosTrumpas pradeda „TikTok“.

Trumpas pradeda „TikTok“.


Numanomas respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas dabar turi paskyrą trumpos formos vaizdo įrašų programoje, kurią kažkada bandė uždrausti.

Šeštadienio vakarą pradėjusioje veikti Trumpo „TikTok“ paskyroje yra funkcijų tik vienas įrašas paskelbimo laiku sekmadienio rytą. Vaizdo įraše UFC generalinė direktorė Dana White pareiškia: „Prezidentas dabar yra „TikTok“, tada Trumpas suskamba ir sako: „Tai mano garbė“. Likusią vaizdo įrašo dalį sudaro filmuota medžiaga, kurioje Trumpas vaikšto tarp minios UFC renginyje Niuarke, Naujajame Džersyje.

Vaizdo įrašas, matyt, buvo peržiūrėtas daugiau nei 31 milijoną kartų, o Trumpas jau surinko 1,7 milijono sekėjų – daugiau nei 5 kartus daugiau nei Bideno-Harriso paskyra.

„Politinis kandidatas sukuria paskyrą socialinėje žiniasklaidoje“ paprastai nebūtų didelė naujiena, tačiau Trumpo kampanijos žingsnis primena, kad net „TikTok“ laukia neaiški ateitis Jungtinėse Valstijose, politikai ir toliau nekantrauja pasiekti 170 milijonų JAV vartotojų.

Atrodo, kad Trumpo pozicija „TikTok“ pasikeitė – pabandęs uždrausti „TikTok“, kai buvo prezidentas, jis paskelbta „Truth Social“. gegužę „Kad visi žinotų, ypač jaunimas, Crooked Joe Bidenas atsakingas už TikTok uždraudimą“. (Bidenas neseniai pasirašė įstatymo projektą, kuris uždraus „TikTok“, jei jos patronuojanti įmonė „ByteDance“ neparduos programos per metus; „TikTok“ dėl įstatymo kovoja teisme.)

Nors senasis D. Trumpo patarėjas Steve'as Bannonas apkaltino buvusį prezidentą šlubavimu dėl milijardieriaus Jeffo Yasso (kuris valdo didelį „TikTok“ akcijų paketą), turi Trumpas primygtinai reikalavo kad „TikTok“ uždraudimas tik sustiprintų „Facebook“, kurį jis apibūdina kaip „žmonių priešą“.

Žinoma, prisijungimas prie „TikTok“ ir daugiau nei 1 milijono sekėjų pritraukimas vis dar yra tik išnaša per didžiąją Trumpo savaitę – tą, kuria jis tapo pirmasis buvęs JAV prezidentas, nuteistas už sunkius nusikaltimus.

Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita