Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaTechnologijos„Startup Battlefield 200“ programos bus baigtos rytoj

„Startup Battlefield 200“ programos bus baigtos rytoj


Jums pritrūksta laiko prisijungti Startup Battlefield 200, mūsų kuruojama geriausių startuolių iš viso pasaulio ir kelių pramonės šakų vitrina. Šiai elitinei grupei – 200 kompanijų – visiškai priklauso (ir žudo) parodos aukštas „TechCrunch Disrupt“..

Rytoj yra paskutinė diena pateikti paraišką „Startup Battlefield 200“.

Priimame paraiškas nuo ankstyvos stadijos startuolių iki rytoj, birželio 10 d., 23.59 val. PDT. Steigėjai, ar turite tai, ko reikia? Investuotojai, ar norite rekomenduoti vieną iš savo startuolių? Įveik terminą ir pateikite savo paraišką čia šiandien!

Investuotojo patarimas: „Startup Battlefield 200“ yra unikali galimybė ne tik steigėjams, pasiruošusiems didžiajai pertraukai, bet ir investuotojams, norintiems finansuoti ankstyvosios stadijos startuolius, pelniusius „TechCrunch“ patvirtinimo antspaudą. „Startup Battlefield“ absolventai apima daugiau nei 900 įmonių, tokių kaip „Vurb“, „Dropbox“, „Mint“, „Yammer“ ir daugelis kitų, turinčių maždaug 200 sėkmingų pasitraukimų (IPO arba įsigijimų) ir surinkusios milžinišką 29 mlrd. USD finansavimą.

Startup Battlefield 200: pirmaujanti pasaulinė paleidimo priemonė

Be „TechCrunch“ parinktos durų atidarymo dėžutės, visos SB 200 įmonės gauna šias privilegijas, pranašumus ir galimybes:

Visa prieiga prie „Disrupt“: SB 200 įkūrėjai nemokamai dalyvauja Disrupt, gauna keturis papildomus leidimus ir VIP prieigą prie visų pristatymų, pertraukų ir apskritojo stalo.

Nemokama parodos vieta visam pasirodymui: SB 200 bus vieninteliai ankstyvosios stadijos startuoliai, kuriems bus leista dalyvauti parodoje „Disrupt“.

Investuotojų susidomėjimas ir žiniasklaidos poveikis: Investuotojai, ieškantys būsimų vienaragių, ir žurnalistai, ieškantys kitos didelės istorijos, nukels ją į parodos aukštą susitikti ir pasveikinti SB 200 įkūrėjus.

Seminarai ir treniruotės: SB 200 įkūrėjai bus pakviesti į išskirtinius seminarus ir meistriškumo klases per kelias savaites iki Disrupt, įskaitant specialius „TechCrunch“ darbuotojų mokymus.

„Flash“ pristatymas investuotojų ir TC redaktorių auditorijai: Šis mokymas bus naudingas, kai įeisite į „Pitch Showcase“ sceną. Sulauksite neįkainojamų atsiliepimų ir galbūt atsidursite investuotojo portfelyje.

Šūvis į 100 000 USD: „TechCrunch“ redaktoriai iš SB 200 atrinks 20 startuolių, kurie taps „Startup Battlefield“ finalininkais. Šių 20 kompanijų įkūrėjai gaus privatų pristatymo instruktavimą, bus pristatyti straipsnyje apie „TechCrunch“ ir tiesiogiai pristatys sceną prieš visą „Disrupt“ auditoriją. Galutinis nugalėtojas atsiima 100 000 USD prizą be akcijų.

Ar turite tai, ko reikia? Turite tik iki rytoj, birželio 10 d., 23.59 val. PDT kad tai įrodytų. Pateikite paraišką „Startup Battlefield 200“. dabar. Mes norėtume jus pamatyti San Franciske!

Ar jūsų įmonė nori remti ar dalyvauti parodoje „TechCrunch Disrupt 2024“? Susisiekite su mūsų rėmimo pardavimo komanda iki užpildydami šią formą.Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita