Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptai2024 m. Motinos dienos dovanų vadovas

2024 m. Motinos dienos dovanų vadovas


Motinos dienos dovanų vadovo montažas.

Iki Motinos dienos liko dvi savaitės. Štai keletas idėjų, kurių dauguma, manau, bus pristatytos laiku. Kaip visada, tikiuosi, kad toliau pateiktos idėjos taps įkvėpimu, ir, kaip visada, man patinka girdėti jūsų idėjas, todėl pasidalykite jais komentaruose.

PS: Mano daugiamečius mėgstamiausius galite rasti parduotuvėje.

PPS: daugiau idėjų:


Kulinarinės knygos

Picos naktis. Žinoma, man būtų labai didelė garbė, jei padovanotumėte Picos naktis picą mėgstančiai mamai tavo gyvenime. Dabar tarnauja Los Andžele pasirašė abiejų kopijas Picos naktis ir Duonos skrebučiai, ir jie siunčiami visur, įskaitant tarptautinius. Galėtum susieti Picos naktis su …

Picos naktis.Picos naktis.

… 4 tešlos laikymo indelių rinkinys.

Tešlos laikymo indai.Tešlos laikymo indai.

Mėsėdis pateikė Phoebe Lapine. Tai knyga, kurioje yra grikių krepų receptas, kuriuo nekantrauju pasidalinti su jumis ir netrukus tai padarysiu. Tai puikiai tiktų angliavandenius mėgstančiai mamai be glitimo jūsų gyvenime, nors tai patiktų bet kuriai angliavandenių mėgėjai – čia gausu puikios informacijos apie tai, kaip angliavandenių turinčią dietą paversti sveikos gyvensenos dalimi.

Mėsėdis.Mėsėdis.

Aplink mūsų stalą pateikė Sara Forte. Naujausiame Sara dalijasi kasdieniais receptais, kuriais remiasi maitindama savo šeimą. Labai džiaugiuosi dėl žiedinių kopūstų Al Pastor Bowls, Shrimp & Ananasle Sheet Pan Tacos ir… Prancūziškos duonos picos 🎉🎉🍕🍕, kurių aprašymas sugrąžino mane vaikystėje savaitgaliais pas tėtį, kur dažnai būdavome. vakarienei valgė Stouffer's French Bread Pizzas.

Aplink mūsų stalą, kulinarijos knyga.Aplink mūsų stalą, kulinarijos knyga.

Korėjos pasaulis Deuki Hong & Matt Rodbard, bestselerių autoriai Korėjos miestelis, taip gražiai nufotografuotas ir toks kviečiantis. Į Korėjos miestelis, Deuki ir Mattas tyrinėjo korėjiečių amerikiečių bendruomenių maistą visoje JAV; in Korėjos pasaulisjie tyrinėja virtuvę tarptautiniu lygmeniu – nuo ​​senovinio budistų vienuolio virėjų gaminimo augaliniu pagrindu iki gatvių skrebučiais su kiaušiniais ir sūriu.

Koreaworld: kulinarijos knyga.Koreaworld: kulinarijos knyga.

Prie mano itališko stalo pateikė Laura Vitale. Man labai patiko skaityti naujausios Lauros knygos įvadą, kurioje ji dalijasi jaudinančia istorija apie tai, kaip vaikystėje paliko Italiją ir pasigedau savo močiutės receptų, kurių daugelis yra knygoje. Italų maistą mėgstančiai mamai šis patiekalas bus rimtas hitas. Stebiu skyrių „Itališkas sekmadienis“, kuriame pateikiami cukinijos Parmigiana, bulvių gnocchi ir keptos vištienos bei bulvių su žolelių citrinų salsa receptai – viskas atrodo fantastiškai!

Prie mano itališko stalo.Prie mano itališko stalo.

Itališki užkandžiai pateikė Anna Frances Gass. Itališką maistą mėgstančiai mamai, kuri mėgsta pramogauti ir užkandžius, šis puikiai tiks. Yra skyrius, kuriame pateikiami picos kūriniai, pagaminti iš sluoksniuotos tešlos, kurie atrodo smagiai, nešiojami, lengvai ir skaniai… tikimės, kad netrukus galėsite juos pagaminti ir pranešti!

Itališki užkandžiai.Itališki užkandžiai.

Indijos skonis kiekvieną dieną pateikė Maya Kaimal. Šį labai rekomendavo Haley Whalen, „Arthur's Market“ Schenectady savininkė, ir aš labai laukiu, kol galėsiu iš to pasimokyti. MAN MYLIU indišką maistą, bet kai galvoju apie savo mėgstamų restorano patiekalų atkūrimą namuose, jaučiuosi įbauginta. Šie receptai atrodo prieinami, ir aš taip nekantrauju gaminti bulvių mėsainius, apie kuriuos Haley mėgavosi.

Indijos skonis kiekvieną dieną.Indijos skonis kiekvieną dieną.

Maistas + Gėrimas

Devynių pyragų džemai. Mano draugas man atsiuntė aukščiau pateiktą uogienių rinkinį, ir jie tokie mieli. Rinkinį galite derinti su šiuo „Opinel“ teptuku ir valstietiškos duonos kepalu. (Nine Cakes taip pat parduoda mielas gimtadienio žvakes.)

skrebučiai ir uogienė.skrebučiai ir uogienė.

Fishwife konservuota žuvis. Ne tik gražus prekės ženklas – ši medžiaga yra tokia skani. Man ypač patinka rūkyta lašiša su čili traškumu ir rūkyta vaivorykštinis upėtakis.

CVT Soft Serve: Soft Serve… šaldiklio koridoriuje! Vietiniai draugai, apie tai sužinojau per „The Broken Inn IG“ paskyrą, o ją galite rasti „Niskayuna Coop“ 🎉 „Far Away Friends“, naudokite šį parduotuvės ieškiklį.

CVT minkštas servizas.CVT minkštas servizas.

Crispino saulėje džiovinti pomidorai. Nuo tada, kai pamačiau šį Elizabeth Mincilli Reel ant makaronų su saulėje džiovintais pomidorais ir plakta rikota, svajojau jį pagaminti. dar turiu – sekite naujienas! – bet aš radau stiklainį tikrai skanių saulėje džiovintų pomidorų Arthur's Market Schenectady mieste.

Crispino.Crispino.

Ghia. Man patinka šie nealkoholiniai apertyvai, kuriuos taip pat randu pas Arthurą.

Ghia.Ghia.

Mėgstamiausias yra kalkių ir druskos skonis, todėl margarita atrodo graži.

Ghia gėrimas.Ghia gėrimas.

Aš myliu Nebbiolo ir ypač myliu šį butelį, kurį randu Nisky Wines.

Nebbiola.Nebbiola.

Sūrio mylėtojui jūsų gyvenime – gražus sūrio ratas, kurį galėtumėte derinti su naminiais krekeriais (tokiais ar tokiais).

Nimbas.Nimbas.

Kita

Pagaminta serviravimo dubenyje. Mėgstate šį serviravimo dubenį įvairiems dalykams nuo salotų iki makaronų.

Pagaminta dubenyje.Pagaminta dubenyje.

Turkiškas indų rankšluostis. Vieni šių rankšluosčių pora būtų puiki dovana, bet jūs taip pat galite juos panaudoti, norėdami iškloti nedidelį dovanų krepšelį su naminės duonos kepalu ir gero sviesto bloku arba uogienės stiklainiu.

Rankšluosčiai.Rankšluosčiai.

Čiobrelių ir šalavijų medžiaginės servetėlės. Tai ryškūs, linksmi ir pavasariški.

Servetėlės.Servetėlės.

7 colių „Molcajete“ ar dar kas nors iš „Masienda“.

MolcajeteMolcajete

Made In Universal Lid – apie tai sužinojau iš Luko Volgerio, ir tai labai patogu.

Pagaminta dangteliuose.Pagaminta dangteliuose.
Pagaminta dangtelyje.Pagaminta dangtelyje.

Čia yra per mažą 8 colių keptuvę…

Pagaminta dangtelyje.Pagaminta dangtelyje.

… o čia tai didesnė 10 colių keptuvė.

Pagaminta dangtelyje.Pagaminta dangtelyje.

Mokyklinis namas x Pendleton antklodė – gražus šurmulys.

Mokyklinio namo Pendleton antklodė.Mokyklinio namo Pendleton antklodė.

Apranga

Šios kelnės labai patogios.

Ar nebūtų AK dovanų vadovas be per brangaus (bet tobulo?) megztinio.

megztinismegztinis

Turiu šį megztinį dviejų spalvų ir man patinka.


Be pirmiau minėtų daiktų, puiki dovana būtų dovanų kuponas vietinei parduotuvei ar restoranui, pavyzdžiui, „The Vischer Ferry General Store“, „Arthur's Market“ ar „The Broken Inn“. Štai keletas vietinių ir internetinių parduotuvių, kurias mėgstu:

Vietinės parduotuvės

Štai keletas internetinių parduotuvių, į kurias grįžtu vėl ir vėl:

Internetinės parduotuvės

Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita