Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptaiBeprotiškai skani plakta rikota | Aleksandros virtuvė

Beprotiškai skani plakta rikota | Aleksandros virtuvė


Tai gali būti paprasčiausias, skaniausias ir labiausiai publiką džiuginantis jūsų gaminamas užkandis. Suplakti nereikia laiko, o rezultatas yra nuostabus: sūrus, saldus, aštrus užtepėlė visiems jūsų pramoginiams poreikiams.

Lėkštė išplaktos rikotos su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis.Lėkštė išplaktos rikotos su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis.

Ricotta: meilės istorija. Kur pradėti?

Didžiąją savo gyvenimo dalį praleidau galvodamas, kad nemėgstu rikotos, be jokios abejonės, kad susipažinau su ja: valgomojo lazanija ir įdaryti lukštai, kurių įdarai man liko tik grūdėta, vandeninga, beskonė pasta.

Ina Garten ir jos naminės rikotos receptasparodė man šviesą, atskleisdama, kokie kreminiai ir purūs gali būti geri dalykai. IrMissy Robbins man parodėkad rikotos plakimas – išplaktas virtuviniu kombainu iki vientisos masės – gali paversti visiškai kitokiu gaminiu: tirpia tyrele, lengva ir lygi, nepanaši į kreminį, pikantišką glaistą.

Pastarosiomis savaitėmis Laura Vitale, su savo plaktos rikotos su medumi ir pistacijomis receptu, privertė mane labiau sužavėti sūriu, nei kada nors įsivaizdavau. Receptas kilęs iš naujausios jos knygos, Prie mano itališko stalo, ir kai pirmą kartą gaminau, šaukštu padėjau ant lėkštės, tada padėjau ant stalo, o grįžau kepti duonos. Grįžęs radau sūnų sėdintį priešais su šaukštu. Kai atkeliavo duona, visa šeima išvyko į miestą ir netrukus jos nebeliko.

Recepto įžangoje Laura rašo: „Jei nenorite gaminti vakarienės, geriau išplakite jos porciją ir atsisėskite ant galinės verandos su mortadella, apdegusia duona, dubeniu susmulkintų bulvių traškučių ir ledu. šalta taurė vyno arba Aperol šlakelis.

Praėjusią naktį aš padariau beveik tai, suporuodamas rikotą su Lauros žolelėmis skrudintais pomidorais (žr. toliau) ir keliomis alyvuogių aliejumi ir jūros druska užpiltomis picomis. Atidarėme kelias skardines sardinių ir vadinome vakarienę baigta. Tai buvo svajonė, ir visas ansamblis privertė mane sujaudinti ateinančiais šiltesniais mėnesiais, sudėlioti daržoves lėkštėse, surinkti milžiniškas salotas, išjungti orkaitę ir įjungti grilį, atidaryti žuvies skardines ir alyvuogių stiklainius… ir gerai, kai šalia mūsų yra lėkštė kreminio sūrio, galimybės jaučiasi neribotos!

PS: Manau, kad šie 4 ingredientų balzamiko skrudinti mini pipirai ir ši nemaišoma focaccia puikiai tiktų prie kreminės, svajingos plaktos rikotos.

Išplakta Ricotta, žingsnis po žingsnio

Surinkite savo ingredientus:

Ingredientai plaktai rikotai gaminti.Ingredientai plaktai rikotai gaminti.

Pirmiausia susmulkinkite pistacijas…

Virtuvės kombainas su grūstomis pistacijomis viduje.Virtuvės kombainas su grūstomis pistacijomis viduje.

… tada perkelkite juos į dubenį ir neplaudami virtuvinio kombaino įpilkite rikotos, citrinos žievelės, alyvuogių aliejaus ir druskos:

Rcotta, citrinos žievelė, druska ir alyvuogių aliejus, virtuviniame kombainā.Rcotta, citrinos žievelė, druska ir alyvuogių aliejus, virtuviniame kombainā.

Ištrinkite iki vientisos masės:

Virtuvės kombainu išplakta rikota.Virtuvės kombainu išplakta rikota.

Išplaktą rikotą sudėkite į lėkštės centrą:

Lėkštė su išplaktos rikotos krūva centre, dar neišskleista į kraštus.Lėkštė su išplaktos rikotos krūva centre, dar neišskleista į kraštus.

Tada naudokite šaukšto nugarą, kad jį paskleistumėte, sukurdami viršūnes ir slėnius, kad gautumėte, kas bus toliau:

Lėkštė pertepta plakta rikota.Lėkštė pertepta plakta rikota.

Apšlakstykite alyvuogių aliejumi:

Lėkštė aptepta plakta rikota ir apšlakstyta alyvuogių aliejumi.Lėkštė aptepta plakta rikota ir apšlakstyta alyvuogių aliejumi.

Tada užbaikite medumi ir kapotomis pistacijomis:

Išplaktos rikotos lėkštė su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis ant viršaus.Išplaktos rikotos lėkštė su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis ant viršaus.

Patiekite jį prie ant grotelių keptos duonos arba pasirinkto gurkšno:

Lėkštė plaktos rikotos su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis ant duonos dubenėlio.Lėkštė plaktos rikotos su medumi, alyvuogių aliejumi ir pistacijomis ant duonos dubenėlio.

Beje, aš taip pat gaminu žolelių, keptų pomidorų iš Prie mano itališko stalo

Skrudintų pomidorų lėkštė.Skrudintų pomidorų lėkštė.

… ir man patiko tarnauti jiems dviem kartu:

Du lėkštės: skrudinti pomidorai ir plakta rikota kartu su apdegusia duona.Du lėkštės: skrudinti pomidorai ir plakta rikota kartu su apdegusia duona.

Abu receptai – iš naujos Lauros Vitalės knygos Prie mano itališko stalo:

Prie mano itališko stalo.Prie mano itališko stalo.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Iš naujos Lauros Vitalės knygos Prie mano itališko stalo:

Padariau keletą nedidelių pakeitimų: pirmą kartą gamindama neturėjau čiobrelių ir mums visiems patiko, todėl niekada negaminau su čiobreliais. Esu tikras, kad tai būtų skanus priedas, jei norite jo pridėti. Aš taip pat nedariau su česnaku – originaliame recepte reikia tokio mažo kiekio (1/2 mažos gvazdikėlio), o kadangi patiekiau tai neskaitant žolelių, keptų pomidorų iš tos pačios knygos, receptas Kuriam reikia daug česnako, aš jį čia palikau.


 • 1/4 puodelio lukštentų, sūdytų, skrudintų pistacijų
 • 16 uncijų nenugriebto pieno rikota (Calabro yra mano mėgstamiausias prekės ženklas)
 • 2 šaukštai pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
 • košerinė druska (naudoju Diamond Crystal prekės ženklą)
 • 1 citrina
 • 2 šakelės šviežių čiobrelių, lapai nuskinti, nebūtina (aš čiobrelių nedėjau, žr. pastabas aukščiau.)
 • 2 šaukštai medus
 • duona patiekimui – kepta ant grotelių, skrudinta, skrudinta alyvuogių aliejuje ir kt.

 1. Virtuviniu kombainu susmulkinkite pistacijas, kol jos bus smulkiai pjaustytos. Perkelkite į dubenį ir atidėkite.
 2. Neplovę virtuvinio kombaino, įpilkite rikotos, 1 šaukštą alyvuogių aliejaus ir 1/2 arbatinio šaukštelio košerinės druskos. Į virtuvinį kombainą sutarkuokite citrinos žievelę. Apdorokite iki tirštos ir kreminės masės, maždaug 1 minutę. Skonis. Įberkite daugiau druskos pagal skonį. (Aš pridėjau nuo 1/4 iki 1/2 arbatinio šaukštelio daugiau druskos, bet paragaukite ir pagardinkite pagal skonį.)
 3. Perkelkite mišinį į seklios serviravimo lėkštės centrą. Naudokite šaukšto nugarą, kad jį išskleistumėte, sukurdami viršūnes ir slėnius, į kuriuos galėtų įkristi.
 4. Apšlakstykite rikotą likusiu 1 šaukštu alyvuogių aliejaus ir medumi. (Pastaba: jausitės kaip daug medaus. Jei nerimaujate, kad jis bus per saldus, galite pradėti nuo 1 šaukšto; tada, jei norite, įdėkite likusį šaukštą. Bijau, kad jis per saldus, bet naudojau visus 2 šaukštus medaus abu kartus, ir manau, kad jis yra tobulas.)
 5. Pabarstykite pistacijomis – iš pradžių jums gali neprireikti visų pistacijų, bet laikykite jas netoliese esančiame dubenyje, kad galėtumėte papuošti rikotą pagal poreikį.
 • Paruošimo laikas: 10 minučių
 • Kategorija: Užkandis
 • Metodas: Virtuvės kombainas
 • Virtuvė: Amerikos, italų

Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita