Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaReceptaiBjaurūs, skanūs imbierinių sausainių batonėliai

Bjaurūs, skanūs imbierinių sausainių batonėliai


Jums reikia šio recepto savo repertuare. Minkšti, kramtomi ir pagardinti visais šiltais šventiniais prieskoniais, kurių trokštame per šventes, šie imbierinių sausainių batonėliai yra neatsispiriami. Tešla susimaišo per kelias sekundes, o pagal receptą gaunama tona, todėl puikiai tinka ir dovanoti.

Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.

Spalio pabaigoje mano draugė Julie Majors paprašė savo naujienlaiškio skaitytojų pagaminti šiuos sausainius. Ji rašė, kad jų skonis kaip meduoliai, tačiau „tekstūra kramtoma kaip tobulo pyrago pyragas“.

Nuotrauka, atskleidžianti jos aprašymą atitinkantį skerspjūvį, parduota man, todėl receptas buvo mano skubiai gaminamų krūvos viršūnėje. Bet kaip viskas klostėsi, praėjo savaitės, o paskui – mėnuo. Buvau beveik pamiršęs apie juos, kai Julija mums priminė.

„Nuvesk juos į vakarėlį, – išdrįso ji, – recepto norės visi.

Praėjusį savaitgalį išbandžiau sausainius – jūrų kiaulytės buvo mano dukters ledo ritulio komanda, kurią sudaro daugiausia paaugliai berniukai, kelios paauglės mergaitės ir jų tėvai bei treneriai. Žinoma, buvau įsitikinęs, kad grupė tai padarys Kaip batonėliai – be abejo, išbandžiau vieną dieną prieš tai, kaip ir mano vaikai, kurių akys išsiplėtė po pirmo kąsnio, galbūt taip nustebę, kad kažkas tokio neįmantraus gali būti taip skanu.

Ar jie meilė jais susimąsčiau. Kaip matote, šie barai nelaimi jokių grožio konkursų. Ar šiuo dekoruotų iškarpų, uogienės kupinų nykščių atspaudų ir snieguotų raukšlių sezoną kas nors net pagalvotų, kad reikia ko nors tokio paprasto?

Bet draugai, su kuo aš juokauju? Koks paauglys perduoda sausainį? Be to, ko šiems sausainiams trūksta išvaizdos, jie kompensuoja savo skonį. Jie yra tokie, kaip Julie apibūdina: kaip kramtomas pyragas, bet pagardintas visomis šiltomis, žiemiškomis ir ypač imbieriškomis sezono natomis. Kai tik pamačiau vaikus (ir tėvus bei trenerius), grįžtančius prie lėkštės sekundėms (ir trečdaliams), žinojau, kad jie yra nugalėtojai. Meilė yra per menka.

Vėliau tą vakarą keli žmonės man atsiuntė žinutę, prašydami recepto, kurį iš karto nusiunčiau kartu su padrąsinančiais žodžiais: priversti juos! jie tokie lengvi! vienas dubuo! netepta keptuvė! didelis derlius!

Įsivaizduoju, kad kai kurie iš jūsų gali būti pasiruošę atostogoms, ir jei taip, suprantu. Tiems, kurie dar tik apšildote, važiuojame 🎉

Pastaba: Jums gali kilti pagunda jas pabarstyti glazūra, glazūra ar šlapdriba. Ir aš sakau: nedrįsk. Šie batonėliai yra tobuli tiek viduje, tiek išorėje, tokie, kokie yra.

Imbierinių sausainių batonėliai, žingsnis po žingsnio

Pirmiausia surinkite ingredientus:

Ingredientai imbierinių sausainių batonėliams gaminti.Ingredientai imbierinių sausainių batonėliams gaminti.

Jei norite, pirmiausia viską išmatuokite:

Išmatuoti ingredientai imbierinių sausainių batonėliams gaminti.Išmatuoti ingredientai imbierinių sausainių batonėliams gaminti.

Į didelį dubenį sudėkite du cukrų ir melasą:

Dubenėlis rudojo cukraus, baltojo cukraus ir melasos.Dubenėlis rudojo cukraus, baltojo cukraus ir melasos.

Ant viršaus užpilkite sviesto:

Didelis dubuo, užpildytas lydytu sviestu, cukrumi ir melasa, šalia šluotele.Didelis dubuo, užpildytas lydytu sviestu, cukrumi ir melasa, šalia šluotele.

Tada plakite, kad sumaišytumėte:

Dubenėlis su išplaktu cukrumi, sviestu ir melasa, kartu su kiaušiniu.Dubenėlis su išplaktu cukrumi, sviestu ir melasa, kartu su kiaušiniu.

Įmuškite kiaušinį ir vėl išplakite:

Į šlapius ingredientus įdėkite kiaušinį, kad dideliame dubenyje pagamintumėte imbierinės duonos sausainių batonėlius.Į šlapius ingredientus įdėkite kiaušinį, kad dideliame dubenyje pagamintumėte imbierinės duonos sausainių batonėlius.

Suberkite prieskonius, druską ir kepimo soda ir vėl išplakite:

Dubenėlis rudojo cukraus, baltojo cukraus, melasos, sviesto, kiaušinio ir prieskonių.Dubenėlis rudojo cukraus, baltojo cukraus, melasos, sviesto, kiaušinio ir prieskonių.

Galiausiai suberkite miltus:

Miltų įdėjimas į imbierinių sausainių batonėlių tešlą gaminant.Miltų įdėjimas į imbierinių sausainių batonėlių tešlą gaminant.

Mentele suberkite miltus – tešla bus tiršta.

Dubenėlis ką tik sumaišytos imbierinių sausainių tešlos dideliame dubenyje.Dubenėlis ką tik sumaišytos imbierinių sausainių tešlos dideliame dubenyje.

Perkelkite į neteptą 9 × 13 colių keptuvę.

Imbierinių sausainių batonėlių tešla 9x13 colių keptuvėje.Imbierinių sausainių batonėlių tešla 9x13 colių keptuvėje.

Įspauskite jį į keptuvę, kad tilptų:

Imbierinių sausainių tešla suspausta į 9x13 colių Pyrex skardą.Imbierinių sausainių tešla suspausta į 9x13 colių Pyrex skardą.

Skardą perkelkite į orkaitę ir kepkite 22-23 minutes.

Ką tik iškepti imbierinių sausainių batonėliai 9x13 colių keptuvėje.Ką tik iškepti imbierinių sausainių batonėliai 9x13 colių keptuvėje.

Leiskite atvėsti maždaug valandą prieš pjaustydami: man patinka pirmiausia supjaustyti į 24 kvadratus; tada…

9x13 colių keptuvė, užpildyta supjaustytais imbierinių sausainių batonėliais.9x13 colių keptuvė, užpildyta supjaustytais imbierinių sausainių batonėliais.

… Kiekvieną kvadratą perpjaunu per pusę, kad gaučiau 48 mažus stačiakampius:

Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.
Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.

Ar galite paragauti kramtymo? Tu juos pamilsi.

Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.Lėkštėje supjaustykite imbierinių sausainių batonėlius.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Adaptuotas iš mano draugės Julie Majors recepto Lengviausias visų laikų meduoliai. Padariau keletą nedidelių pakeitimų: vietoj minkšto naudojau lydytą sviestą, naudojau rudojo ir granuliuoto cukraus mišinį ir padidinau druskos. Aš taip pat naudoju šiek tiek mažesnę keptuvę.

Pastabos:

 • Melasa: Aš čia naudojau močiutės ir Crosby. Nenaudokite juodosios melasos.
 • Druska: Jei naudojate Morton Kosher druską arba smulkią jūros druską, naudokite perpus mažiau: 1/2 arbatinio šaukštelio arba tiek pat svorio.

 • 3/4 puodelio (150 g) granuliuotas cukrus
 • 3/4 puodelio (150 g) šviesiai rudasis cukrus
 • 1/3 puodelio (110 g) melasa, žr. pastabas
 • 2 lazdelių (227 g) sūdyto sviesto (gerai nesūdyto, jei tik turi), lydyto
 • 1 kiaušinis
 • 1 arbatinis šaukštelis (5 g) kepimo soda
 • 2 arbatiniai šaukšteliai (5 g) cinamono
 • 2 arbatiniai šaukšteliai (4 g) imbieras
 • 1/4 arbatinio šaukštelio (o.25 g) šviežiai tarkuoto arba sumalto muskato riešuto
 • 1 arbatinis šaukštelis (3 g) Deimantinio kristalo košerinė druska, žr. pastabas
 • 3 puodeliai (384 g) universalūs miltai

 1. Įkaitinkite orkaitę iki 350ºF.
 2. Į didelį dubenį sudėkite cukrų, rudąjį cukrų ir melasą. Ant viršaus supilkite ištirpintą sviestą ir išplakite, kad susimaišytų. Įmuškite kiaušinį, vėl išplakite.
 3. Įpilkite kepimo sodos, cinamono, imbiero, muskato riešuto ir druskos ir išplakite, kad įsimaišytų.
 4. Galiausiai suberkite miltus ir įmaišykite mentele – tešla atrodys panašiau į tirštą tešlą ir jai įmaišyti reikės šiek tiek alkūnių tepalo. Tai normalu.
 5. Tešlą įspauskite į neteptą 9 × 13 colių stiklinę arba metalinę kepimo formą.
 6. Pašaukite į orkaitę ir kepkite 22-24 minutes. Mišinys išsipūs orkaitėje, bet vėsdamas subyrės. Mėgstu klysti dėl nepakankamo kepimo ir manau, kad tai nuosekliai atliekama 22–23 minutes. (Jei naudojate metalinę keptuvę, pradėkite tikrinti dar anksčiau – Julie kepa 17-20 minučių, bet ji naudoja didesnę keptuvę, todėl jos batonėliai yra šiek tiek plonesni.) Išimkite keptuvę iš orkaitės ir perkelkite į vėsinamąją. stovas. Prieš pjaustydami leiskite atvėsti maždaug 1 valandą.
 7. Supjaustykite į 24 arba 48 dalis. Man patinka padaryti 6 × 4 strypų tinklelį; tada kiekvieną iš tų strypų perpjaukite per pusę, kad gautumėte 48 gabalus.
 8. Laikykite kambario temperatūroje hermetiškame inde iki 3 dienų (gal ir ilgiau, bet tikėtina, kad šie batonėliai niekada nebus tokie ilgi).
 • Paruošimo laikas: 10 minučių
 • Virimo laikas: 25 minutes
 • Kategorija: Slapukai
 • Metodas: Orkaitė
 • Virtuvė: amerikietisSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita