Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaAUTOBMW N51 vs N52: skirtumai, kuriuos turėtumėte žinoti

BMW N51 vs N52: skirtumai, kuriuos turėtumėte žinoti


Tarp BMW eilučių variklių gamos vienas pavadinimas visada ryškesnis dėl patikimumo – BMW N52. Kitas to paties variklio variantas yra N51, kuris pristatomas specialiai.

BMW serijoje N51 ir N52 buvo BMW įsipareigojimas užtikrinti puikų našumą ir patikimumą. Abu varikliai vizualiai vienodi, nepastebėsite skirtumo, kol nepatikrinsite išmetamųjų teršalų etiketės. Taigi, jei ketinate reguliuoti savo automobilį, turite žinoti tikslų variklio tipą.

Taigi, šiame straipsnyje pažiūrėkime, kuo skiriasi BMW N51 ir N52.

Trumpa N51 ir N52 variklių istorija

N52 yra natūralaus įsiurbimo variklis, kuris 2004–2015 m. pakeitė populiarųjį M54 ir buvo naudojamas keliuose BMW modeliuose. N52 tapo vienu iš populiariausių ir patikimiausių šešių eilių variklių, o vėliau atsirado jo brolis N51.

N51 yra beveik identiškas N52, jis buvo naudojamas tuose pačiuose automobiliuose ir tuo pačiu laikotarpiu, ir jie abu gamina tą pačią galią. Čia N51 yra šiek tiek pakeistas variantas, kurį BMW pardavinėjo kai kuriose JAV dalyse pagal SULEV (Super Ultra Low Emission Vehicle) taisykles.

N51 iš esmės buvo sukurtas siekiant sukurti aplinkai draugiškesnį variantą N52 variklis su ta pačia galia.

Skirtumas tarp BMW N51 ir N52

  • Tiek N51, tiek N52 iš pradžių yra vienodi, su tam tikrais pakeitimais, todėl nepastebėsite skirtumo nepatikrinus išmetamųjų teršalų etiketės ant gaubto. N51 variklis sakys „SULEV“, o N52 variklis – „ULEV“. Apie SULEV ir ULEV kalbėsime vėliau.
  • N51 taip pat turi „Prem-air“ dangos radiatorių su integruotu EAC (Environmental Air Catalyst) jutikliu radiatoriaus briaunose, kuris matuoja radiatoriaus funkcionalumą.
  • N51 turi trijų pakopų kintamo ilgio įsiurbimo kolektorius, o N52 turi pirmos pakopos įsiurbimo kolektorius.
  • N51 taip pat turi mažesnį suspaudimo laipsnį – 10,0:1, o N52 – 10,7:1.
  • N51 taip pat turi skirtingą cilindro galvutę ir optimizuotą degimo kameros dizainą.
  • Be to, cilindro galvutės dangtis ir karterio ventiliacijos sistemos skiriasi viena nuo kitos.
  • N51 taip pat turi „Airbox“ su aktyvuotos anglies filtru, skirtu EVAP valdyti.
  • N51 taip pat yra su „Purge“ sistemos vamzdžiais, pagamintais iš „optimizuoto“ plastiko, kurio N52 neturi.

Yra keletas bendrų skirtumų tarp N51 ir N52. Tačiau, be visų šių dizaino ir mechaninių skirtumų, abu gamina tą pačią galią.

Taigi, ką tiksliai reiškia „ULEV“ ir „SULEV“? Pažiūrėkime.

Taip pat skaitykite: BMW N52 variklis: viskas, ką reikia žinoti

Kas yra ULEV ir SULEV?

n51 prieš n52
Kreditas: autowp.ru

The ULEV (itin mažos emisijos transporto priemonė) ir SULEVAS (Super Ultra Low Emission Vehicle) yra išmetamųjų teršalų standartai, taikomi JAV keleivinių transporto priemonių išmetamųjų teršalų klasifikacijai.

Pagal klasifikaciją tam tikros transporto priemonės emisijos turi būti standartinės nei vidutiniai benzininių transporto priemonių modeliai.

ULEV

ULEV arba itin mažos emisijos transporto priemonė yra JAV klasifikacija, pagal kurią transporto priemonės išmeta 50 % mažiau išmetamųjų teršalų nei vidutiniai turimi metų modeliai.

The ULEV yra žingsnis toliau nei LEV (mažos emisijos transporto priemonės) standartai, bet žemiau SULEV standarto lygio.

SULEVAS

SULEV arba Super Ultra Low Emission Level yra 90 % švaresnis ir išskiria mažiau angliavandenilių, anglies monoksido, azoto oksidų ir kt. nei vidutiniai transporto priemonių modeliai.

SULEV yra žingsnis toliau nei LEV (mažos emisijos transporto priemonė) ir ULEV standartų lygiai, bet ne toks griežtas kaip PZEV (dalinės nulinės emisijos transporto priemonė), o tai reiškia nulinę transporto priemonės emisiją.

Taip pat skaitykite: BMW N52 patikimumas: puikus natūralaus įsiurbimo variklis

Išvados

Taigi, manau, dabar jūs žinote visus skirtumus tarp N51 ir N52. Daugelis mano draugų manęs klausė, kuris iš jų yra geresnis N51 ir N52, ir kiekvieną kartą, kai jiems sakau, abu yra broliai ir seserys, kur vienas yra ekologiškesnis nei kitas, kurio galia yra tokia pati.

Taigi, tai visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų biudžeto, nes abu yra puikūs varikliai, išvystantys apie 240 arklio galių.

Jei jums priklauso vienas iš jų arba turėjote abu, praneškite man apie savo asmeninę patirtį komentarų skiltyje.

DUK

Ar N51 geresnis už N52?

Tiek N51, tiek N52 pagaminti taip, kad išgautų tą pačią 240 arklio galių galią. Tačiau N51 turi trijų pakopų kintamo ilgio įsiurbimo kolektorių („DISA“), kuris padeda N51 pasiekti apie 3000 aps./min. Atsižvelgiant į visus aukščiau paminėtus faktus, priklauso nuo jūsų, kuris iš jų yra jums geresnis.

Ar N51 variklis yra patikimas?

Taip, N51 yra labai patikimas variklis, kaip ir jo brolis N52 variklis. Tačiau, kaip ir N52, N51 taip pat yra linkęs į kai kurias įprastas problemas.

Koks N51 variklis?

N51 yra N52 variklio SULEV variantas, o N51 versija pristatoma kaip ekologiškesnis variklis. Šis variklis buvo parduodamas daugelyje JAV vietų pagal SULEV įstatymus.

Ar N51 turi DISA vožtuvus?

Taip, N51 yra su DISA vožtuvu, kuris padidina variklio efektyvumą.

Ar N51 turi 3 pakopų kolektorių?

Taip, N51 turi trijų pakopų įsiurbimo kolektorių, kuris padeda pagaminti apie 240 arklio galių.

Kas yra SULEV BMW?

SULEV arba „Super Ultra Low Emission Vehicle“ yra JAV klasifikacija pagal keleivinių transporto priemonių išmetamųjų teršalų kiekį. SULEV automobiliai išmeta 90 % mažiau teršalų nei šių metų transporto priemonės.

Vaizdo kreditas: Facebook

Susiję straipsniai:

8 dažniausiai pasitaikančios BMW N52 variklio problemos

BMW N52 variklis: viskas, ką reikia žinoti

BMW N52 patikimumas: puikus natūralaus įsiurbimo variklis

Kokie BMW modeliai turi N52 variklį?

BMW N52 alyvos ir filtro keitimo „pasidaryk pats“ vadovas (žingsnis po žingsnio)Source link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita