Šaltos cinamono brioche bandelės. Šaltos cinamono brioche bandelės.

Draugai, tai čia! Cinamoninių bandelių ir sniego paplotėlių, kiaušinių kepinių ir pusryčių pyrago, trapios tešlos ir romo rutuliukų, kumpio ir garstyčių padažo, glogų ir mandarinų pabarstukų sezonas.

Žemiau pateikiau visus savo mėgstamiausius Kūčių, ryto ir vakarienės receptus. Šiais metais pridėjau keletą naujų mėgstamiausių, įskaitant šiuos didingus popoverius (Jorkšyro pudingas), šias šparagines pupeles su karamelizuotais askaloniniais česnakais ir šiuos citrinų-migdolų sniego gniūžtelių sausainius – mažai pastangų reikalaujantį, didelio derlingumo, minią džiuginantį šventinį finalą.

PS: 25+ kalėdiniai sausainiai


Kūčios

Iš šono? Gera duona: Mamos valstietiška duona yra puikus pasirinkimas, kaip ir ši mirtinai lengva focaccia ar ši paprastas raugo rutulys. Paprastos salotos, padažytos a citrusinių-šalotinių česnakų vinaigretas padaro tai valgiu.

Jei midijos jums netinka, negaliu pasakyti pakankamai apie lazaniją, kuri yra toks geras patiekalas, skirtas pramogoms. Štai du man patinkantys moliūgų lazanijos receptai:


Gėrimai


pusryčiai (saldūs)

Brioche cinamono bandelės

Paruošimas šios bandelės Kalėdų išvakarėse. Pakilkite iki matinio brioche palaimos. Ir labai laimingiems žmonėms.

Du spanguolių nusagstyti mėgstamiausi:

Prancūziškas skrebutis per naktį

Tai yra lengviausias prancūziškas skrebutis kada nors pagaminsite, ir aš tikiu, kad tai taip pat vienas geriausių. Išorėje jis traškus, o viduje – kreminis.


Pusryčiai (pikantiški)


Vakarienė


Salotos ir garnyrai


Sriuba


Bulvės

Klasikinis saldžiųjų bulvių troškinys

Ką tik iškeptas saldžiųjų bulvių troškinys.Ką tik iškeptas saldžiųjų bulvių troškinys.

Desertas


Duona, sausainiai ir vyniotiniai

Popovers 🎉

Ritinėliai 🎉

duona 🎉

Sausainiai 🎉

Raugas 🎉