Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptaiLacy grikių blyneliai (be glitimo) | Aleksandros virtuvė

Lacy grikių blyneliai (be glitimo) | Aleksandros virtuvė


Šių 5 ingredientų grikių blynelių tešla trintuve supilama per minutę ir prieš naudojimą nereikia ilsėtis. Nėriniuotos tekstūros ir riešutinio skonio šie be glitimo grikių blyneliai yra tokie skanūs ir stebėtinai lengvai pagaminami!

Lėkštė su kiaušiniu ir grikiu užpildytu grikių krepu.

Išmokti gaminti grikių blynelius norėjau nuo tada, kai grįžau iš Paryžiaus beveik prieš 7 metus. Tačiau per daugelį metų su tradiciniais blyneliais pasisekė tik iš dalies, todėl gąsdinau mintis gaminti juos su grikių miltais, kuriuose nėra glitimo ir nerimauju, kad norint tinkamai paruošti, gali prireikti dar daugiau smulkmenų.

Taigi, kai naujoje Phoebe Lapine knygoje „Carbivore“ radau grikių blynelių receptą, kuriame procesas buvo apibūdintas kaip kažkas, kas „skamba bauginančiai“, bet iš tikrųjų yra gana lengvas, jaučiausi padrąsinta. Phoebe receptas reikalauja grikių miltų ir ryžių miltų mišinio, o tešla, skirtingai nei daugelyje blynelių receptų, prieš naudojimą nereikalauja poilsio.

Nedelsdamas pateikiau receptą ir buvau šokiruotas, kaip greitai susidėjo tešla, kurią iš esmės sudaro 5 ingredientai, ir kaip gerai pasirodė blyneliai. Iš pradžių sumaišiau keletą, bet kai radau savo ritmą – kai radau reikiamą tešlos kiekį naudoti, atsižvelgiant į mano keptuvės dydį, kai išmokau vaizdinius signalus, signalizuojančius apie paruošimą, ir kai tinkamai įjungiau šilumą – procesas. buvo lengva.

Nėriniuotos ir lengvos tekstūros, šių blynelių skonis yra riešutinis ir žemiškas – grikiai!– ir pakaitinus bei pripildžius visko, ko geidžia tavo širdis, jie taip pat traška ir tamsėja. Manau, kad jie nenugalimi, ir tikiuosi, kad jūs taip pat.

Grikių blyneliai: sėkmės patarimai

Krepų gaminimo procesas užtrunka šiek tiek pasipraktikuoti, kad būtų tinkamai atliktas, ir greičiausiai padarysite vieną ar du blogus, kol surasite savo ritmą. Štai mano sėkmės patarimai:

 • Naudoti skaitmeninės svarstyklės matuoti: tai vienintelis būdas užtikrinti, kad matuojate tiksliai.
 • Naudoti neprideganti keptuvė. Aš myliu šį.
 • Būk kantrus. Viena vieta, kur procesas gali suklysti, yra per greitai apversti krepą. Jei tešla nesustings ir bandysite ją apversti, liksite sumaišyta iš dalies iškepusi tešla. Būkite kantrūs, nustatykite laikmatį 2 minutėms ir ieškokite krepinių kraštų, atsitraukiančių nuo šonų prieš apverčiant.
 • Raskite tinkamą tešlos kiekį, atsižvelgiant į naudojamą keptuvę. Jei naudosite per daug tešlos, blyneliai bus per tiršti; jei naudojate per mažai tešlos; jie bus per trapūs. Manau, kad mano 12 colių keptuvėje puikiai tiks 1/3 puodelio, bet gali tekti sunaudoti šiek tiek daugiau ar mažiau.
 • Raskite tinkamą šilumos balansą. Gali tekti reguliuoti degiklį viso proceso metu, kad rastumėte tinkamą šilumos kiekį. Jei bus per karšta, blyneliai taps per traškūs; jei jis nėra pakankamai karštas, negausite tos patrauklios nėriniuotos tekstūros, kuri skonio požiūriu nesvarbu, tik vizualiai.

Mėsėdis

Kaip minėta, šis receptas kilęs iš mano draugės Phoebe Lapine naujos knygos „Carbivore“, kurioje gausu geros informacijos apie angliavandenius ir tai, kodėl bėgant metams jie buvo tokie šmeižiami ir nesuprasti. Į MėsėdisPhoebe mus moko, kad „angliavandeniai neturi būti jų priešai [our] cukraus kiekį kraujyje ar hormonų sveikatą, taip pat jie nėra slaptieji uždegimo sukėlėjai. Visi patiekalai yra visiškai be glitimo, tačiau lengvai pritaikomi prie bet kokių po ranka esančių makaronų, duonos ar kitų angliavandenių. Kaip angliavandenių mylėtojas, ši knyga kalba mano širdžiai.

Mėsėdis.Mėsėdis.

Grikių blyneliai, žingsnis po žingsnio

Šiam receptui jums reikės ir grikių miltų, ir baltųjų ryžių miltų.

Maišelis grikių miltų ir baltų ryžių miltų maišelis ant stalviršio.Maišelis grikių miltų ir baltų ryžių miltų maišelis ant stalviršio.

Be to, jums reikės kiaušinio, druskos, vandens ir pieno.

Grikių blynelių ingredientai išmatuoti ant stalviršio.Grikių blynelių ingredientai išmatuoti ant stalviršio.

Sumaišykite visus ingredientus maišytuve.

Maišytuvas, pripildytas grikių blynelių gamybai reikalingų ingredientų.Maišytuvas, pripildytas grikių blynelių gamybai reikalingų ingredientų.

Sumaišykite iki putų ir sumaišykite.

Blenderis su grikių krepų tešla.Blenderis su grikių krepų tešla.

Perkelkite į mažesnį piltuvą – aš mėgstu naudoti savo 2 puodelių matą čia:

2 puodelių skysčio priemonė, užpildyta grikių krepų tešla.2 puodelių skysčio priemonė, užpildyta grikių krepų tešla.

Ant vidutinės ugnies ištirpinkite arbatinį šaukštelį sviesto 12 colių nepridegančioje keptuvėje. Aš naudoju šią Le Creuset krepų keptuvę.

Nelipni krepinė keptuvė ant kaitlentės su šaukšteliu sviesto centre.Nelipni krepinė keptuvė ant viryklės su šaukšteliu sviesto centre.

Įpilkite maždaug 1/3 puodelio krepinės tešlos – manau, kad man reikia 1/3 puodelio, kad keptuvė būtų užpildyta plonu sluoksniu. Kepkite apie 2 minutes arba kol kraštai atsiskirs nuo keptuvės kraštų; tada…

Nelipni keptuvė su grikių krepų tešla.Nelipni keptuvė su grikių krepų tešla.

… apversk tai. Manau, kad mano rankos čia yra geriausias indas… būkite atsargūs/nesusideginkite. Virkite dar minutę.

Nelipni keptuvė, užpildyta gatavu grikių krepu.Nelipni keptuvė, užpildyta gatavu grikių krepu.

Pakartokite su likusia tešla, kol…

Nelipni keptuvė, užpildyta gatavu grikių krepu.Nelipni keptuvė, užpildyta gatavu grikių krepu.

Ant rankų turite krūvą blynelių.

Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.

Pagal šį receptą gaunami 5 dideli blyneliai (ir vienas mažas), bet galite jį padidinti, jei reikia.

Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.

Jie bus popieriaus ploni.

Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.

Perkelkite į sandarų maišelį ir užšaldykite iki 3 mėnesių arba nedelsdami naudokite, kaip nurodyta toliau pateiktose kiaušinių ir sūrio „galetėse“.

Didelis maišelis su užtrauktuku, užpildytas grikių blyneliais.Didelis maišelis su užtrauktuku, užpildytas grikių blyneliais.

Kiaušinių ir sūrio kremas (dar žinomas kaip „Galette Complete“)

Valstijose, jei pusryčiams užsisakysite grikių blynelių, gausite kažką panašaus į žemiau pateiktą ansamblį. Prancūzijoje jie vadinami „galettes komplektais“ arba „galettes Bretonnes“.

Surinkite savo ingredientus: aš naudoju Gruyère, laiškinius česnakus ir kiaušinį.

Dvi pjaustymo lentos su smulkintais česnakais ir tarkuotu Gruyere sūriu šalia dubenėlio su kiaušiniu.Dvi pjaustymo lentos su smulkintais česnakais ir tarkuotu Gruyere sūriu šalia dubenėlio su kiaušiniu.

Norėdami pagaminti grikių blynelį, grąžinkite į keptuvę, kurią naudojote ruošdami blynelius, ir padėkite ant vidutinės ugnies. Pabarstykite tarkuotu Gruyère sūriu. Kitoje keptuvėje pakepinkite kiaušinį:

Dvi keptuvės viryklės: vienoje yra keptas kiaušinis; vienas turi blyninį ir ant viršaus tarkuoto sūrio.Dvi keptuvės viryklės: vienoje yra keptas kiaušinis; vienas turi blyninį ir ant viršaus tarkuoto sūrio.

Įmuškite kiaušinį ant blyno:

Keptuvėje ant viryklės gaminamas grikių krepas, užpildytas kiaušiniais ir grikiais.Keptuvėje ant viryklės gaminamas grikių krepas, užpildytas kiaušiniais ir grikiais.

Sulenkite šonus:

Įgudęs žmogus, laikantis kiaušiniais ir grikiais užpildytą grikių krepą.Įgudęs žmogus, laikantis kiaušiniais ir grikiais užpildytą grikių krepą.

Perkelkite į lėkštę ir po dušu su laiškiniais česnakais arba pasirinkta žolele:

Lėkštė su kiaušiniu ir grikiu užpildytu grikių krepu.

Draugai! Tai linksmi. Norėčiau, kad jūs juos išbandytumėte.

Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.Lėkštėje krūva virtų grikių blynelių.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Adaptuotas iš Phoebe Lapine's Mėsėdis.

Ingredientų pastabos:

 • Norėdami gauti geriausius rezultatus, matavimui naudokite skalę.
 • Aš naudoju šią 12 colių nepridegančią krepinę keptuvę, kuri man patinka.
 • Druska: Jei naudojate Morton košerinę druską arba jūros druską, naudokite pusę tūrio arba tiek pat svorio. Taip pat: originaliame recepte reikia 1/4 arbatinio šaukštelio druskos, bet aš mėgstu druską, todėl naudoju šiek tiek daugiau. Nedvejodami reguliuokite druskos kiekį pagal skonį.
 • Pienas: Aš naudoju 2%; Phoebe sako, kad galite naudoti nenugriebtą pieną arba ne pieną.

Proceso pastabos:

Šis krepų gaminimo procesas reikalauja tam tikros praktikos ir greičiausiai padarysite vieną ar du blogus, kol surasite savo ritmą.

 • Kur procesas gali suklysti: vartyti per greitai. Jei tešla nesustings ir bandysite ją apversti, liksite sumaišyta iš dalies iškepusi tešla. Būkite kantrūs, nustatykite laikmatį ir prieš apversdami pažiūrėkite, ar krepų kraštai atsitraukia nuo šonų.
 • Sėkmės patarimas: suraskite tinkamą tešlos kiekį, atsižvelgiant į naudojamos keptuvės dydį. Jei naudosite per daug tešlos, blyneliai bus per tiršti; jei naudojate per mažai tešlos; jie bus per trapūs. Manau, kad 1/3 puodelio puikiai tinka mano keptuvėje, bet jums gali prireikti daugiau ar mažiau.
 • Paskutinis patarimas: Raskite tinkamą šilumos balansą. Gali tekti reguliuoti degiklį viso proceso metu, kad rastumėte tinkamą šilumos kiekį. Jei bus per karšta, blyneliai taps per traškūs; jei jis nėra pakankamai karštas, negausite tos patrauklios nėriniuotos tekstūros, kuri skonio požiūriu nesvarbu, tik vizualiai.

Grikių blynėms:

 • 1 kiaušinis
 • 68 gramai (1/2 puodelio) grikių miltai
 • 48 gramai (1/3 puodelio) baltųjų ryžių miltų
 • 3 gramai (3/4 arbatinio šaukštelio) Deimantinio kristalo košerinė druska, žr. pastabas aukščiau
 • 227 gramai (1 puodelis) vanduo
 • 124 gramai (1/2 puodelio) pieno, žr. pastabas aukščiau
 • sviesto pagal poreikį

Už kiekvieną „Galette Complete“:

 • sviesto
 • 1 kiaušinis
 • 1 grikių krepas
 • 1/2 į 3/4 puodelis tarkuoto Gruyère
 • druskos ir pipirų pagal skonį
 • smulkiai pjaustytų česnakų

 1. Paruoškite krepų tešlą: Visus krepų ingredientus sudėkite į maišytuvą. Plakite vidutiniu greičiu, kol suputos ir gerai susimaišys, maždaug 1 minutę. Tešla bus labai plona. Perkelkite į mažesnį indą – čia mėgstu naudoti savo 2 puodelių priemonę arba perkelti į laikymo indą ir įdėti į šaldytuvą iki 1 savaitės.
 2. Paruoškite keptuvę: Ant vidutinės ugnies įkaitinkite didelę (idealiu atveju 12 colių) nepridegančią krepų keptuvę. Įpilkite 1 arbatinį šaukštelį sviesto, leiskite jam ištirpti, tada pasukite keptuvę, kad pasiskirstytų.
 3. Kepkite blynelius: (Prieš tęsdami perskaitykite aukščiau esančias pastabas.) Į keptuvę supilkite 1/3 puodelio krepinės tešlos ir greitai pasukite keptuvę, kad visas dugnas būtų padengtas plonu sluoksniu. Jei yra skylių, į keptuvę atsargiai įpilkite šiek tiek krepinės tešlos, kad jos užpildytų. Kepkite krepą, kol sustings, tvirtai ir šiek tiek atitraukdami nuo šonų, apie 2 minutes. Išilgai krepinio perimetro braukite didele poslinkio mentele, tada vienu greitu judesiu apverskite – man čia lengviau rankomis apversti blynelius: atsargiai suimkite vieną blyninio kraštą; tada apverskite jį vienu greitu judesiu. Antrąją pusę kepkite dar minutę arba kol sustings, tada perkelkite į lėkštę. Pakartokite su likusia tešla.

„Galete Complete“:

 1. Nedidelėje keptuvėje ant vidutinės-stiprios ugnies ištirpinkite 2 arbatinius šaukštelius sviesto. Įmuškite kiaušinį ir virkite, kol baltymas sustings, o trynys beveik iškeps – manau, kad keptuvės uždengimas padeda procesui pajudėti.
 2. Įdėkite tą pačią keptuvę, kurią naudojote gamindami blynelius ant vidutinės ugnies. Įpilkite nedidelį kiekį sviesto (mažiau nei arbatinį šaukštelį) ir pasukite, kad pasidengtų. Į keptuvę įdėkite krepą, o vidurį padenkite sūriu, palikdami maždaug 1,5 colio kraštelį. Kai sūris išsilydys, o krepas dar tik pradeda traškėti, įmuškite kiaušinį. Pagardinkite druska ir pipirais pagal skonį. Mentele atsargiai užlenkite krepo šonus, kad susidarytumėte kvadratą.
 3. Galetę perkelkite į lėkštę ir pagal skonį pagardinkite laiškiniais česnakais.
 • Paruošimo laikas: 15 minučių
 • Virimo laikas: 20 minučių
 • Kategorija: Pusryčiai
 • Metodas: Viryklė
 • Virtuvė: prancūzų, amerikiečiųSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita