Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptaiVeganiškas rančo padažas (anakardžiai, bemirkymas)

Veganiškas rančo padažas (anakardžiai, bemirkymas)


Kreminis ir prisotintas šviežių svogūnų ir česnakų skonio, šio veganiško rančo užpilo skonis pribloškiamai panašus į tikrąjį. Pagaminta iš neapdorotų, bet nemirkytų anakardžių riešutų, surenkama per kelias sekundes, o po trumpo atšaldymo šaldytuve yra paruošta visiems jūsų daržovių mirkymui ir salotų poreikiams!

Stiklainis veganiško rančo padažo.

Mano draugė Gena Hamshaw, kuri rašo tinklaraštį The Full Helping, prieš keletą metų supažindino mane su anakardžių grietinėlės stebuklais. Ji lankėsi savaitgalį, o vieną vakarą, kol ruošiau mūsų avinžirnių taco dubenėlius vakarienei, ji išmirkė vandenyje kelis puodelius anakardžių. Prieš patiekdama, ji juos nusausino, o paskui suplakė maišytuve su vandeniu, druska ir šviežiomis citrinos sultimis.

Per kelias sekundes riešutai pavirto į šilko lygią, ryškiai baltą emulsiją, kurią apibarstėme ant dubenėlių. Tą vakarą ant stalo nebuvo nei grietinės, nei sūrio, nepasigedau ir anakardžių grietinėlės, suteikiančios visą pieninę suteikiantį skonį, sodrumą ir kremiškumą.

Gena anakardžių kremą apibūdina kaip a „Slapto ginklo“ receptu, kurio ji nori, kad galėtų pasidalinti su visais, „kurie nerimauja dėl pieno produktų atsisakymo“, ir kai valgydama ant avinžirnių užtepiau daugiau anakardžių grietinėlės, supratau, kodėl: nieko jame nebuvo kaip aukų.

Nors nesu veganė, ir toliau gaminu anakardžių kremą ir kitus padažus iš anakardžių, nes labai mėgaujuosi jų skoniu ir tekstūra. Anksčiau šį mėnesį naudojau Genos pagrindinį anakardžių grietinėlės receptą ir pritaikiau jį rančo padažui, pridėdama česnako, tonų laiškinių česnakų ir nedidelį kiekį alyvuogių aliejaus.

Kreminis, aštrus ir prisotintas aliuminio skonio, jo skonis stulbinamai panašus į tikrąjį, be to, jis puikiai tinka žalioms daržovėms, paprastoms salotoms ir… drįstu tai pasakyti – patiekti prie picos. Tikiuosi, kad sutiksite.

Veganiškas rančo persirengimas žingsnis po žingsnio

Pirmiausia surinkite ingredientus:

Ingredientai veganiškam rančo padažui gaminti. Ingredientai veganiškam rančo padažui gaminti.

Visus ingredientus, išskyrus laiškinius česnakus, sudėkite į greitaeigį trintuvą. Aš naudoju Vitamix.

Ingredientai veganiškam rančo padažui Vitamix gaminti.Ingredientai veganiškam rančo padažui Vitamix gaminti.

Plakite dideliu greičiu 1 minutę.

Mišrus veganiškas rančo padažas VitamixMišrus veganiškas rančo padažas Vitamix

Suberkite laiškinius česnakus ir plakite dar 10 sekundžių.

Laiškiniai česnakai dedami į Vitamix, užpildytą sumaišytu veganišku rančo padažu.Laiškiniai česnakai dedami į Vitamix, užpildytą sumaišytu veganišku rančo padažu.
Maišytas veganiškas rančo padažas su laiškiniais česnakais VitamixMaišytas veganiškas rančo padažas su laiškiniais česnakais Vitamix

Perkelkite į laikymo indelį ir padėkite į šaldytuvą bent 2 valandoms.

Stiklainis veganiško rančo padažo.Stiklainis veganiško rančo padažo.

Išimkite iš šaldytuvo, jei reikia, praskieskite vandeniu, tada naudokite kaip norite: kaip daržovėms skirtą padažą arba apibarstyti mėgstamais žalumynais.

Salotos, padažytos rančo padažu.Salotos, padažytos rančo padažu.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Adaptuota pagal universalų „The Full Helping“ anakardžių grietinėlės receptą.

Pastabos:

 • Druska: jei naudojate Morton Kosher druską arba smulkią jūros druską, naudokite 3/4 arbatinio šaukštelio (arba tiek pat svorio.
 • Aš kada nors naudojau tik greitaeigį trintuvą, kuris pagamina ypač kreminį padažą, nemirkydamas anakardžių. Jei neturite Vitamix ar kito galingo trintuvo, prieš gamindami užpilą anakardžius bent 2 valandas pamirkykite vandenyje.

 • 1 puodelis (135 g) žalių anakardžių
 • 3/4 puodelio (176 g) ledinio vandens ir dar daugiau, jei reikia
 • (5 g) arbatinius šaukštelius Diamond Crystal košerinės druskos, žr. pastabas aukščiau
 • 1/4 puodelio (65 g) šviežių citrinų sulčių
 • 1 česnako skiltelė
 • 2 šaukštai (28 g) pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
 • 1 arbatinis šaukštelis Klevų sirupas
 • 1/2 puodelio (20 g) Žirniai
 • Dribsniai jūros druska, neprivaloma, pagal skonį

 1. Greitaeigiame maišytuve sumaišykite anakardžius, ledinį vandenį, druską, citrinos sultis, česnaką, alyvuogių aliejų ir klevų sirupą. Maišykite mažu greičiu 10 sekundžių, tada pasukite maišytuvą į didžiausią nustatymą ir plakite dar 50 sekundžių.
 2. Mišinys turi būti visiškai lygus. Skonis. Ir, jei reikia, pakoreguokite su žiupsneliu dribsnių jūros druskos. Sudėkite laiškinius česnakus ir plakite ant silpnos ugnies dar 10 sekundžių.
 3. Mišinys bus šiek tiek šiltas dėl maišymo intensyvumo, todėl sunku tiksliai įvertinti skonį. Dėl šios priežasties rekomenduoju jį perkelti į laikymo indą ir prieš naudojimą bent 2 valandoms įdėti į šaldytuvą. Per šį laiką sustiprės rančo skoniai, o padažas sutirštės – prieš naudodami užpilą galite atskiesti kitu šaukštu vandens, kad jis taptų tirštesnis. Taip pat pagal skonį galite pridėti žiupsnelį košerinės druskos arba dribsnių jūros druskos.
 • Paruošimo laikas: 20 minučių
 • Kategorija: Persirengimas
 • Metodas: blenderis
 • Virtuvė: AmerikosSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita