Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptai25+ kalėdiniai sausainiai | Aleksandros virtuvė

25+ kalėdiniai sausainiai | Aleksandros virtuvė


Draugai, jau čia: laikas kepti, kepti, kepti. Čia yra 25 kalėdinių sausainių receptai, kuriuos galite pasigaminti ir dovanoti šį atostogų sezoną.

Šiais metais į savo kalėdinių sausainių repertuarą įtraukiau du naujus sausainius: baltojo šokolado makadamijų riešutų sausainius ir citrinų-migdolų sniego gniūžtes, kurios, mano manymu, yra nenugalimos.

Artimiausiomis savaitėmis pagaminsiu šios klasikinės grietinėlės sūrio tešlos partiją, kurią kartu su kočėlu ir sausainių formelėmis padėsiu ant stalo, o vaikus išleisiu į miestą.

Kaip visada, niekada negalėjau praleisti švenčių, nepagaminusi Kristinos melasos raukšlių, paprasto klasikinio tešlos pyrago ir kramtomųjų šokoladinių cukraus sausainių.

Žemiau pateiktas slapukų pasirinkimas organizuojamas taip:


Klasika


Žemės riešutų sviesto sausainiai

Lėkštė žemės riešutų sviesto sausainių.Lėkštė žemės riešutų sviesto sausainių.

Minkšti ir kramtomi konkursą laimėję žemės riešutų sviesto sausainiai: su cukrumi, minkšti ir kramtomi, puikiai sūrūs ir susiraukšlėję!


Triufeliai


Šokoladiniai sausainiai


Trapios tešlos pyragas

Supjaustykite trapią tešlą keptuvėje.Supjaustykite trapią tešlą keptuvėje.

Paprastas klasikinis tešlos pyragas: kai kalbame apie pastangų ir atlygio santykį, sunku įveikti trapius pyragus. Šis paprastas receptas reikalauja 5 ingredientų, nereikalauja virtuvės kombaino ir gaunamas itin skanus, sotus ir sviestinis sausainis, puikiai tinkantis dovanoti (ar valgyti) visą sezoną.

PS: Citrinų-čiobrelių trapios tešlos pyragas be glitimo


Dunkeriai


Dvi Dorie Greenspan mėgstamiausios


Antspauduoti slapukai

Antspauduoti prieskoniniai rudojo sviestinio cukraus sausainiai su klevo glaistuAntspauduoti prieskoniniai rudojo sviestinio cukraus sausainiai su klevo glaistu

Antspauduoti prieskoniniai rudojo sviestinio cukraus sausainiai su klevo glaistu: Šie sausainiai ir gražūs, ir skanūs. To nerekomenduočiau daryti su vaikais, nes procesas reikalauja šiek tiek subtilumo, tačiau pastangos – kai turi laiko ir kantrybės – yra vertos atlygio.


Šokoladiniai sausainiai (ir variantai)

PS: Šokoladiniai sausainiai be glitimo


Pieninis (arba tamsus) šokoladinis irisas

Krūva klasikinio iriso.Krūva klasikinio iriso.

Daley Toffee: Šeimos receptas iš brangaus draugo, šis irisas sukelia neįtikėtiną priklausomybę. Puikiai tinka dovanoti ir turėti po ranka per šventes. Jei mintis pasigaminti irisą gąsdina, neleiskite! Žiūrėkite šį vaizdo įrašą:


Linzeriai

Linzerio slapukai. Prie „King Arthur Flour's“ prisidėjau prie šio „Linzer“ sausainių recepto Persijokite prieš keletą metų. Tai reikalauja šiek tiek darbo ir kantrybės, bet: ar yra kas nors šventiškesnio už cukrumi apibarstytą, uogiene pripildytą konditerių padėklą?


BaraiSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita