Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaReceptaiGreitas ir klasikinis itališkas padažas

Greitas ir klasikinis itališkas padažas


„Weck“ stiklainis, užpildytas itališku padažu.„Weck“ stiklainis, užpildytas itališku padažu.

Labiau nei bet kuriuo kitu metų laiku šis – šį mokslo metų pabaigos vakarėlių, išleistuvių, lauko dienų, ledų vakarėlių, sporto turnyrų, persikėlimo ceremonijų (į vidurinę 😢) sezoną – jaučiasi chaotiškiausiai. Kai susiduriu su draugais, besiveržiančiais per bakalėjos parduotuvę, pajuntu, kad jausmas yra abipusis.

Kartais išeinu iš namų 3:45 po pietų ir negrįžtu iki 7:30 ar 8, o jei nesuplanavau vakarienės prieš išvykdamas, vakarienei tai reiškia Jersey Mike'ą arba Chipotle'ą. Gali būti ir blogiau, bet taip pat nėra idealu.

Nusprendęs šią savaitę ištverti nepatiekdamas vakarienės automobilyje, savaitgalį skyriau šiek tiek laiko pasiruošimui: pagaminau partiją šių lėtai virtų avinžirnių (nemirkymo, labai gerai) ir išplakiau partiją Čia pateiktas itališko padažo receptas. Šią savaitę du kartus paruošiau ingredientus didelėms pjaustytoms salotoms ir iš šaldytuvo ištraukiau padažą prieš išvykdama į popietės veiklą. Grįžusi namo viską sumečiau ir vakarienė buvo patiekta.

Tai buvo toks priminimas, kad nedidelis pasiruošimas yra ilgas ir konkrečiau: Ar yra kas geriau, nei turėti po ranka naminio salotų padažo partiją? Vakarienės valandą jaučiasi kaip Dievo dovana.

Šis itališkas padažo receptas ir salotos, pavaizduotos aukščiau, yra iš mano kulinarinės knygos Picos naktis. Padažas panašus į šį 5 ingredientų graikiškų salotų užpilo receptą, nes į jį įeina raudonojo vyno actas, Dižono garstyčios ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, tačiau čia taip pat reikia šviežių citrinų sulčių, šiek tiek raudonėlio ir česnako. Jis yra šiek tiek plonesnis ir aštresnis nei graikiškas padažas, bet vis tiek skanus jaunimui. Mano vaikai mėgsta šias pjaustytas salotas.

Užpilo užtenka trims, jei ne daugiau didelėms salotoms, kurios, mano nuomone, yra sočios ir viskas, ką dabar noriu valgyti. Tikiuosi, kad sutiksite.

PS: Dar keli mėgstamiausi padažai:

Kaip pasidaryti itališką padažą, žingsnis po žingsnio

Surinkite savo ingredientus: alyvuogių aliejų, actą, garstyčias, citriną, česnaką, raudonėlį, druską ir cukrų.

Ingredientai itališkam padažui ant stalviršio gaminti.Ingredientai itališkam padažui ant stalviršio gaminti.

Išmatuokite viską…

Itališko padažo ingredientai išmatuojami ant stalviršio.Itališko padažo ingredientai išmatuojami ant stalviršio.

… tada sumaišykite viską, išskyrus alyvuogių aliejų, į vidutinį dubenį. Česnaką galite smulkiai sumalti arba sutarkuoti naudodami mikroplaną.

Itališki padažo ingredientai pridedami prie 4 puodelių skysčio.Itališki padažo ingredientai pridedami prie 4 puodelių skysčio.

Sumaišykite šiuos ingredientus…

Skysta priemonė, užpildyta raudonojo vyno actu, citrinos sultimis, druska, cukrumi, garstyčiomis, česnaku ir raudonėliu, sumaišytu kartu.Skysta priemonė, užpildyta raudonojo vyno actu, citrinos sultimis, druska, cukrumi, garstyčiomis, česnaku ir raudonėliu, sumaišytu kartu.

… tada nuolat plakant supilkite alyvuogių aliejų.

Skysta priemonė, užpildyta raudonojo vyno actu, citrinos sultimis, druska, cukrumi, garstyčiomis, česnaku, raudonėliu ir alyvuogių aliejumi.Skysta priemonė, užpildyta raudonojo vyno actu, citrinos sultimis, druska, cukrumi, garstyčiomis, česnaku, raudonėliu ir alyvuogių aliejumi.

Perkelkite į laikymo indą ir laikykite šaldytuve iki 2 savaičių.

Viršutinė nuotrauka iš Weck stiklainio, užpildyto itališku padažu.Viršutinė nuotrauka iš Weck stiklainio, užpildyto itališku padažu.
„Weck“ stiklainis, užpildytas itališku padažu.„Weck“ stiklainis, užpildytas itališku padažu.

Naudokite ant mėgstamų kapotų salotų.

Klasikinės kapotos salotos dideliame salotų dubenyje su žnyplėmis.Klasikinės kapotos salotos dideliame salotų dubenyje su žnyplėmis.
Klasikinių kapotų salotų dubuo.Klasikinių kapotų salotų dubuo.

Iš mano knygos, Picos naktis.

Picos naktis.Picos naktis.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Iš mano kulinarinės knygos Picos naktis, šis klasikinis itališkas padažas puikiai tinka visiems jūsų kapotų salotų poreikiams. Išplakti nereikia laiko ir užtenka bent 3 didelėms salotoms. Taip pat nebijokite padvigubinti.


 • 1 valgomasis šaukštas Dižono garstyčios
 • 1 arbatinis šaukštelis džiovintas raudonėlis
 • 1 česnako skiltelė, smulkiai sumalta arba sutarkuota mikroplane
 • 2 arbatiniai šaukšteliai cukraus
 • 2 šaukštai raudonojo vyno acto
 • 3 šaukštai šviežios citrinos sultys
 • ¾ arbatinio šaukštelio Diamond Crystal košerinė druska (arba pusė adaug Mortono arba smulkios jūros druskos)
 • 1 puodelis pirmo spaudimo alyvuogių aliejus

Vidutiniame dubenyje suplakite garstyčias, raudonėlį, česnaką, cukrų, actą, citrinos sultis ir druską. Supilkite alyvuogių aliejų, nuolat plakdami, kol užpilas pasidarys emulsinis. Perkelkite į laikymo indelį ir laikykite šaldytuve iki 2 savaičių.

 • Paruošimo laikas: 5 minutės
 • Kategorija: Persirengimas
 • Metodas: Plakti
 • Virtuvė: Amerikos, italųSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita