Šeštadienis, 22 birželio, 2024
PradžiaReceptaiTraškios, žolelėmis skrudintos bulvės

Traškios, žolelėmis skrudintos bulvės


Norite pagaminti traškių bulvių miniai? Išbandykite šį būdą: iš pradžių išvirkite bulves; tada supjaustykite ir paskrudinkite ant stiprios ugnies su alyvuogių aliejumi ir druska. Apibarstyti žolelėmis, jos yra nenugalimos, o geriausia – gerai įkaista, jei prireiktų iš anksto atlikti parengiamuosius darbus.

Lėkštė orkaitėje skrudintų bulvyčių.

Daugelį metų aš gaminau bulves su pirštais vienu ir tik vienu būdu: plikytas; tada apkepkite keptuvėje ir apibarstykite rozmarinais ir čiobreliais. Metodo, pagal kurį kiekvieną kartą gaunamos gerai pagardintos, tobulos tekstūros bulvės, išmokau dirbdamas Forke, kur virėjai pagal užsakymą traškuodavo pjaustytas, pusiau virtas bulves.

Štai kur šis metodas šviečia: gaminimas mažomis partijomis.

Bet ką daryti, jei norite pagaminti traškias bulves, skirtas miniai? Keptuvėje kepti dideles bulvių partijas nėra idealu – suspaudus keptuvę bulvės tinkamai neapskrus, o stovėjimas prie viryklės stebint partiją po partijos užtrunka.

Prieš kelis mėnesius eksperimentavau gamindama didesnę bulvių partiją, keptuvėje keptą kepsninę pakeičiau labai karštu kepsniu. Supjaustęs 3 svarus atvėsintų, plikytų bulvių, išdėliojau jas ant skardos, aptepiau alyvuogių aliejumi ir druska, tada įdėjau į orkaitę 550 ºF konvekciniu skrudinimu 20 minučių.

Suveikė gražiai: bulvės pasirodė traškios, bet švelnios su auksiniais paviršiais. Apibarstyti šviežiais rozmarinais ir laiškiniais česnakais, jie buvo nenugalimi ir atrodė gražiai.

Jei šį savaitgalį galvojate patiekti bulves šventiniam susibūrimui, bet nesate pasiruošę gaminti gratiną ar košę, manau, kad šis receptas jums bus kaip dovana. Virtos bulvės gali būti pagamintos valandomis ar dienomis anksčiau, o visiškai išvirtos bulvės taip pat gražiai įkaista. Kaip tai padaryti, žiūrėkite recepto pastabas.

Žingsnis po žingsnio traškios skrudintos bulvės

Šis receptas parašytas 3 svarams bulvių, tačiau galite lengvai jį padidinti arba sumažinti, atsižvelgdami į savo poreikius. Atrodo, kad parduotuvės paprastai parduoda pirštines 1,5 svaro maišeliuose. Visas maistas:

Du maišai pjaustytų bulvių.Du maišai pjaustytų bulvių.

Hannafordsas. Tiesą sakant, man labiau patinka šios nespalvotos skrudintos bulvės, o man labiau patinka smulkios bulvės, kurių sunku rasti ne ūkininkų turguose.

Ant stalviršio pjaustytų bulvių maišas.Ant stalviršio pjaustytų bulvių maišas.

Sudėkite bulves į puodą su keliomis rozmarino ir čiobrelių šakelėmis bei daugybe druskos:

Puodas vandens, pripildytas pjaustytų bulvių, padengtų druska ir žolelėmis.Puodas vandens, pripildytas pjaustytų bulvių, padengtų druska ir žolelėmis.

Užpilkite šaltu vandeniu ir padėkite ant viryklės:

Puodas ant viryklės, pripildytas vandens, žolelių, druskos ir pjaustytų bulvių.Puodas ant viryklės, pripildytas vandens, žolelių, druskos ir pjaustytų bulvių.

Užvirinkite:

Ant viryklės verda bulvių puodas.Ant viryklės verda bulvių puodas.

Tada nedelsdami išjunkite ugnį ir leiskite bulvėms visiškai atvėsti vandenyje. Bulvės atvės maždaug valandą, tačiau galite tai padaryti valandomis anksčiau arba net visą dieną anksčiau.

Puodas atvėsintų bulvyčių.Puodas atvėsintų bulvyčių.

Atvėsusias bulves nusausinkite:

Nusausintos susmulkintos bulvės kiaurasamtyje.Nusausintos susmulkintos bulvės kiaurasamtyje.

Bulves supjaustykite pusės colio gabalėliais:

Supjaustytos virtos pirštinės bulvės.Supjaustytos virtos pirštinės bulvės.

Perkelkite į skardą ir aptepkite alyvuogių aliejumi bei košerine druska. Perkelkite į orkaitę 15-20 minučių 550ºF konvekciniu kepsniu (jei įmanoma).

Keptuvė su alyvuogių aliejumi ir druska apteptų bulvių lakštais, paruošta orkaitei.Keptuvė su alyvuogių aliejumi ir druska apteptų bulvių lakštais, paruošta orkaitei.

Tuo tarpu surinkite keletą žolelių:

Žolelės ant pjaustymo lentos.Žolelės ant pjaustymo lentos.

Smulkiai supjaustykite juos:

Lenta su kapotomis žolelėmis.Lenta su kapotomis žolelėmis.

Išimkite bulves iš orkaitės…

Skrudintos Skrudintos

… tada pridėkite žolelių:

Skrudintos bulvės, apibarstytos šviežiomis žolelėmis.Skrudintos bulvės, apibarstytos šviežiomis žolelėmis.

Mentele išleiskite bulves iš keptuvės ir apibarstykite žolelėmis:

Žolelėmis skrudintos skrudintos bulvės ant skardos.Žolelėmis skrudintos skrudintos bulvės ant skardos.

Paragaukite ir pakoreguokite su daugiau žolelių pagal skonį ir, jei reikia, daugiau druskos. Perkelkite į serviravimo lėkštę.

Lėkštė orkaitėje skrudintų bulvyčių.

Taip pat tinka su kitomis mažomis bulvytėmis. Tai yra kūdikių „auksai“:

Skrudintų kūdikių jukono auksinių bulvių lėkštė.Skrudintų kūdikių jukono auksinių bulvių lėkštė.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Šis receptas įkvėptas metodo, kurį išmokau dirbdamas Forke Filadelfijoje beveik prieš 20 metų. Ten plikytos bulvės buvo kepamos keptuvėje pagal užsakymą. Čia jie skrudinami, todėl galima virti didelėmis partijomis.

Pastabos:

 • Jei reikia, padidinkite arba sumažinkite recepto mastelį.
 • Bulves išvirkite valandomis ar dienomis anksčiau.
 • Norėdami paruošti bulves iš anksto: paskrudinkite jas, kaip nurodyta, tada leiskite visiškai atvėsti. Laikyti šaldytuve iki 2 dienų. Pakaitinkite paskleiskite juos ant skardos ir kepkite 425ºF temperatūroje 10 minučių arba tol, kol įkais.

Parboil:

 • 3 svarų pirštų bulvių ar kitų mažų bulvių
 • 1/2 puodelio košerinė druska
 • kelios šakelės rozmarino ir čiobrelio

Skrudinimui:

 • 1/4 puodelio pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
 • 3 arbatiniai šaukšteliai Diamond Crystal košerinė druska (arba perpus mažiau Morton arba smulkios jūros druskos)
 • 2 šaukštai malto rozmarino arba rozmarino ir čiobrelių mišinio
 • 1/4 puodelio smulkiai pjaustytų laiškinių česnakų arba laiškinio česnako ir krapų mišinio

 1. Pirštus sudėkite į puodą. Įpilkite druskos ir žolelių. Užpildykite vandeniu, kad apsemtų. Padėkite ant viryklės ir užvirinkite, tada nedelsdami išjunkite ugnį. Prieš tęsdami leiskite bulvėms visiškai atvėsti skystyje. Bulvės turėtų atvėsti skystyje maždaug 1 valandą.
 2. Kai būsite pasiruošę juos kepti, įkaitinkite orkaitę iki 550ºF konvekcinio kepsnio (jei įmanoma… kitu atveju įkaitinkite iki karščiausio). Nusausinkite bulves. Jei jūsų bulvės mažos, perpjaukite jas per pusę. Didesnes bulves supjaustykite 1/2 colio gabalėliais.
 3. Perkelkite bulves į skardą. Tolygiai pabarstykite druska. Ant viršaus užpilkite alyvuogių aliejaus. Sumaišykite rankomis, kad bulvės tolygiai pasidengtų, tada paskleiskite bulves lygiu sluoksniu.
 4. Keptuvę perkelkite į orkaitę ir kepkite 15–20 minučių, iki pusės pasukite keptuvę, jei bulvės ruduoja netolygiai.
 5. Išimkite skardą iš orkaitės ir padėkite ant vėsinimo grotelių. Susmulkinkite žoleles, jei dar to nepadarėte, tada apibarstykite jas ant viršaus. Man patinka naudoti savo ilgą, išlenktą mentele, kad išlaisvinčiau bulves iš keptuvės ir apibarsčiau žolelėmis. Perkelkite bulves į serviravimo lėkštę ir patiekite karštas arba kambario temperatūroje. Žr. aukščiau esančias pastabas apie pakartotinį pašildymą.
 • Paruošimo laikas: 1 valandą
 • Virimo laikas: 20 minučių
 • Kategorija: Garnyras
 • Metodas: Viryklė, Orkaitė
 • Virtuvė: AmerikosSource link

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

POPULIARIAUSI

NAUJAUSI KOMENTARAI

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita